Essence I Love Nude Far

Merhaba arkadaşlar, 
Bugün #4mevsimkadini etkinliğinde hediye edilen ama öncesinde de sevdiğim bir üründen bahsedeceğim. Essence paketinden çıkan I Love Nude serisinin Vanilla Sugar rengi.

kozmetik blogu


Ambalaj olarak şık ve sade. Ama çok ağır ve kaliteli değil tabi ki. Bu seride birbirinden güzel, doğal, pigmentli renkler var. Mat ve ya parlak renk seçenekleri mevcut. Nude serisi adı üstünde nude ve herkesin kullanımına uygun renklerden oluşuyor. 

kozmetik blogu

Bende bulunan bu renk mat yapıda. Pek çok kişi için belki de düz beyaz fardan farksız. Bence kırık beyaz tadında bir renk. Benim göz kapaklarım ten rengime göre oldukça koyu. O nedenle çok da uymadı. Ama kardeşime cuk diye oturan bir renk oldu. Kapatıcılığı, pihmentasyonu çok güzel. Bne parmakla uygulamayı seviyorum ve bu durumda tozutma söz konusu değil. Bence serinin diğer renklerine de bakmakta fayda var. Fiyatı 9-10 lira arasında. Nefis bir kahve rengi var. Ben yapı olarak Flormar terracota farlara biraz da olsa benzettim. Bu rengi pek çok ten rengi için kullanışsız. Mat olduğu için aydınlatıcı olarak kullanılmaz. Ama kaliteleri ile diğer renklere bakmaya değer.
2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe