Essence High Covering Concealer

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle kısa süre önce tanıştığım (sanırım 1-2 ay oldu) Essence High Covering Concealerı konuşmak istedim. Essence Concealer sadece 5 liraydı ve alıp denememek benim için büyük hata olurdu.

makyaj blogu

Klasik ama kullanışlı sayılabilecek bir tüpte. Pek kapatıcıya göre en kullanışlı ambalaj bunlar bence. Ürün akışkanlık olarak biraz dikkat gerektiren yapıda. Ürünü alırken elinize bir anda çok ürün gelebilir. Ben göz kremi alır gibi bir miktar ürünü yüzük parmağıma alıyorum ve parmaklarıma paylaştırıp uyguluyorum.

makyaj blogu
Ürünün 2 rengi var. İncecik yapısı ve orta kapatıcılığı ile her iki rengide bana uyabilir diye düşündüm. 10 matt beige rengini tercih ettim. Ve bana çok güzel uydu. Verdiği kapatıcılığı yukarda göstermeye çalıştım. Kalıcılık olarak da çok güzel. Ürün her kapatıcı gibi kurutmaya meyilli. Tabii Mac Pro longwear kadar değil. İyi bir nemlendirme ile sizi sıkıntıya sokmaz bence. Şu an kendisi favori concealerlarımdan biri oldu. İhtiyacımı giderecek kadar kapatıcı. Ayrıca çizgilere girmiyor desem yeridir. Eğer nemlendirme işlemini iyi yaptı isem çizgilere bile girmiyor. Yüzüm için biraz koyu kaçsada yüzde bulunan lekeleri kapatmak için de kullanıyorum. Kısaca size de denemenizi öneririm.
guzellik blogu

13 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe