High end kozmetik arzumdan her alanda vazgeçerim ama maskara konusunda sanırım vazgeçemem sanıyordum. Cılız, düz, inatçı kirpiklerime nedense hep pahalı markalarda derman aradım. Bir iki suya dayanıklı maskara dışında da hep hüsran. Ucuz yollu bir iki denemem de hüsrandı aslında. Aşırı düz ve inatçı kirpikler! Essence Get Big Lashes Waterproof Maskara genelde suya dayanıklı olduğu için sanırım pek tercih edilmiyor. Gün boyu kıvrık kirpik istiyorsanız zaten

waterprooftan başka şansını yok. Diğerlerine dokunmayın bile.

Essence Maskara

Waterproof yani suya dayanıklı maskara denemelerimde bu maskaraya da şans vermek istedim. İyiki de verdim. Sadece 15 liraydı sanırım. Çok memnun kaldım.

Essence Waterproof Maskara

Kirpiklerim öyle zayıf ki anında düşerler. Ama bu hemen kuruyarak gün boyu düşmesini engelliyor. Çok hacimli ve belirgin kirpik sevmem. Uçlarına az dokundururum her zaman. Ona rağmen yine de hacimli ve belirgin kirpiklerim oluyor.

Essence Waterproof Maskara yorum

Yukarıda görebilirsiniz. Sadece bir kere taradım kirpiklerimi o kadar. Bence şans vermeye değer. Ben Rossmann mağazalarından satın aldım. Sanırım aralık 2017 de almıştım. Hala da bitmedi ve kurumadı.

Yazar

Yorum Yaz