ESSENCE FAR BAZI

Merhaba arkadaşlar,
Pek çoğumuz artık far bazı kavramına yabancı değilizdir. Farlarımızın daha kalıcı olması, rengini daha canlı göstermesi için far altına kullanılan ürünler. Bugün uygun fiyatlı far bazına bir örnek olan Essence far bazından söz edeceğiz.

essence far bazı

Bu şekilde fırçalara sahip olan hemen her ürünü seviyorum. Bana pratik geliyor. Essence de hem böyle bir fırçaya sahip hem de ten rengi bir ürün. Renksiz olmadığı için göz kapağınında renk bütünlüğünü sağlayabilir. .
Ürün çok koyu görünse de muazzam bir renk verme özelliği yok. Zaten benim göz kapaklarım oldukça koyu renk. No problem yani.
Ürünün bende nasıl durduğuna bakalım mı ?

essence far bazı
Ürün, farımın kalıcılığına ve farın canlı görünmesine etki etmedi. Açıkcası tekrar satın almam. Göz kapaklarımda hep çizgilenmeye sebep oldu. 

10 Yorum yapılmış
  1. Merhaba !! Bence göz kapakların ilkine göre gayet iyi durmuş. bende severek kullanıyorum her halde cilt yapısıyla alakalı bir durum . bloğunuzu takibe aldım bende beklerim..

  2. bu far bazı bende de işe yaramadı göz kapaklarımda farla birlikte birikme yapıyor avon far bazını makyaj kursunda kullanmıştım fena değildi ama benim favorim thebalm ve urban decay

    1. O iki far bazını bende çok seviyorum. Lorac ı da sevdim ben. Urban decay klasik kullanıyorum ten rengi olan eden i almak istedim ama beğenmedim geri bıraktım. Yine de hala aklımda aç gözlük işte

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe