En İyi Yeniyıl Hediyesi

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta sizlerle çok içime sinerek satın aldığım bir ürün hakkında konuşmak istiyorum. O kadar sevdim ki en yakın arkadaşıma özel ve anlamlı bir hediye ararkan neden bu olmasın dedim. Nedir mi? Mutlu anlar ajandası…

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

Peki nedir Mutlu Anlar Ajandası? Ben kendisini beş yıllık ajanda olarak tanıdım. Evet evet yanlış duymadınız. Aynı ajandayı beş sene kullanmak mümkün. 

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

Gördüğünüz gibi her sayfa yani her tarih beş farklı yıla ayrılmış. Böylece her yılım her gününe ufak o günü hatırlatan notlar bırakmak mümkün. Böyle ufak notlar bırakmak ne hoş. Uzun uzun yazmadan ama o günleri hatırlatan ufak notlar.

Mutlu Anlar Ajandası
Mutlu Anlar Ajandası

5 yıl, 365 gün, 18265 mutlu gün… Sizce de çok özel ve anlamlı bir hediye değil mi? Beş sene sonra bu deftere yazarken eski anıları okumak ne kadar da anlamlı, ne kadar da duygusal… Yaşadığımız mutlu anları yazmak, mutlu bir hayat sürmemize yardımcı oluyormuş. Bence siz de bu defterden bir tane edinin. Ben D&R sitesinden satın aldım. 
İçerik Bloggerlar Paylaşıyor‘dan alınmıştır.
Yorum
  1. Aslında geçen ay bile ne yaptığını hatırlayamayan biri olarak bu 5 yıllık ajanda fikrini çok sevdim! Ibeking'den ajandamı almış olmasaydım herhalde bunu alırdım. Güle güle kullan şekercim!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe