EN İYİ GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİM

Merhaba Arkadaşlar,
Bugün iddialı bir başlık ile karşınızdayım. Zannediyorum ki göz makyajı yapmayı seven her kadının, iyi bir göz makyajı temizleyici arayışı vardır. Hele de benim gibi iddialı göz makyajları denemeyi seviyor iseniz, hatta bir de üzerine suya dayanıklı maskara tercih ediyor iseniz tatmin edici ürün bulmak çor zorlaşır.
Elbette herkesin kendine göre en iyi göz makyaj temizleyicisi değişir. Ve ben bugün sizinle benim için en iyi olanı paylaşacağım. Belki zamanla bu fikrim değişir. Ancak uzun süredir benim favorim budur.
H20+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER

Evvela size bir göz makyaj temizleyiciden neler beklediğimi anlatayım. Aşırı inatçı ve düz kirpiklerimi suya dayanıklı maskaralar dışında her maskara düşürüyor. O nedenle suya dayanıklı ve çok çok zor çıkan maskaralar kullanıyorum. Herkesin zor çıktığına dair şikayet ettiği Benefit They are Real maskara bile benim listemde kolay çıkanlar arasında yer alıyor. O nedenle çift fazlı yani yağ içerikli temizleyicilere yöneldim. Onlar çok daha iyi çıkarıyor diye düşünüyorum. İşte sıkıntı burada başlıyor. Çift fazlı temizleyiciler, göz çevresinde çok fazla yağlı his bırakabiliyor ve hatta zamanla göz çevresinde yağ bezesi oluşumuna bile sebep olabiliyor. Tercih ettiğim pek çok çift fazlı üründe beni bu yağlı his ve yağ bezesi oluşumu rahatsız etti. Üstüne bir de kopan, dökülen kirpikler varsa artık o temizleyici korkulu rüyam haline geliyor.
H20+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER
H2O+ Göz Makyaj Temizleyici ile bir online alışverişimde verilen tester ile tanıştım. Öyle sevdim ki üç tane birden aldım. Ve az bir miktar bile makyajı çıkarmaya yettiği için bir şişesi bana uzun süre yetiyor. Sanırım en az 2 ay kullanmışımdır bir şişeyi. Fiyatı 50 lira olmasına ve piyasada ki pek çok temizleyiciden pahalı olmasına rağmen bu fiyata değer diye düşünüyorum.

H20+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER
H2O+ Göz Makyaj Temizleyici, hemen her isteğimi karşılıyor. Çift fazlı yapısına rağmen göz çevremi yağa bulamıyor ve göz çevremde yağ bezesi oluşturmuyor. Olanları da beslemiyor. Az bir ürün ile makyajımı tek hamlede çıkarmak mümkün. Kirpiklerimi dökmüyor ve uzun süre yetiyor.
Peki sizin favori göz makyaj temizleyiciniz neler?


guzellik blogu
www.bloggerlarpaylasiyor.com da ki yazımdan alınmıştır.
4 Yorum yapılmış
  1. Ay dünden beri buna yorum yazmaya çalışıyorum :)))
    Bir kaç sene önce bir Boyner alışverişim sırasında hediye edilmişti bu makyaj temizleyici ve ben de aynen bu coşkuyu göstermiştim kullanınca! Genel olarak h2o+ ürünlerini seviyorum; fakat bunu bir ayrı seviyorum. Garnier çift fazlı çok ucuz olunca elim başkasına gitmiyor; ama, bir denk geldiğinde 2-3 şişe alıp stoklayabilirim! Güle güle kullan, öperim!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe