Emily Dudak Kalemleri

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır Emily dudak kalemlerinin yazısını yazmam için istek alıyorum. Tüm renkleri satın alıp yazmak istiyordum ama diğer renkler artık ikinci yazıya kaldı. Şu anda elimde burada anlattıklarımdan başka renklerde var. Ancak bu yazımda yer almayacaklar.

makyaj blogu
Emily Dudak Kalemleri

Açıkcası Emily dudak kalemleri için söyleyeceğim çok fazla birşey yok. Kendileri hakkında bilgi sahibi olmayan, denemeyen kozmetiksever yok sanırım 🙂

guzellik bloglari
Emily Dudak Kalemleri

Şimdilik bir kaç rengi sizinle paylaşayım, geriye kalan renkleri için ayrı bir yazı hazırlarım.

kozmetik bloglari
Emily Dudak Kalemleri
Emily dudak kalemi 203 numara benim en sevdiğim renk oldu. Bu rengi seveceğimi bile düşünmezdim ama bayıldımmmm. Bana Mac stone ruja dupe dediler ama en azından benim dudaklarımda alakaları yok.İki kat sürünce nasıl duracak ona da bakacağım. Nefis bir kahve kesin deneyin. Oldukça homojen durmalarına ise bayıldım.
bakim bloglari
Emily Dudak Kalemi 203
Emily dudak kalemi 203 numara ise bende çok homojen durmadı. Ya da ben sürmeyi beceremedim ama çokdoğal tam bir nude oldu benim için. Ama 203 kadar kalıcı olmadı nedense. 
makyaj blogu
Emily Dudak Kalemi 219

Emiliy dudak kalemi 217 numara ise gidin alın diyeceğim bir renk. BAYILDIM 🙂 Dudaklarımda yara olduğu için ben de pek hoş durmamış ama size yakışacağına eminim.

kozmetik blogu
Emily Dudak Kalemi 217
Emily dudak kalemi 205 numara bence efsane. Kendime de çok yakıştırdım ayıptır söylemesi. Kırmızılık içeren kahve mi desem, kahvelik içeren kırmızı mı ?
kozmetik blogu
Emily Dudak Kalemi 205

Emily dudak kalemi 206 numara aralarında en sevmediğim renk oldu. Ambalajına bakılınca kahvelik içeren kırmızı sanmıştım ama sürünce alakası yok ya. İlkokulda kırmızı kalemlerimiz olurdu ya. Pembe bir kırmızı olurdu yazdığınız zaman. Ha işte o rengin aynısı. Ama yapı nefis. Dudaklarımda sizce de pürüzsüz durmuş mu?

guzellik blogu
Emily Dudak Kalemi 206

Emily dudak kalemi 211 numara meşhur Mac Kinda Sexy ruja dupe yani muadil. Evet en azından benim dudaklarımda aynı gibiler. Aynı olmasalar da renk harika değil mi ya 🙂 Güzel bir şeftali tonlarında nude. Bulursanız alın alın 🙂

kozmetik blogu
Emily Dudak Kalemi 211

Emily dudak kalemi 213 numara sedefli bir renk. Diğerleri gibi mat değil. Ama dudakta mat gibi duruyor. Uzaktan duruşu hoşuma gitse de yakından her tarafı aynı tonda durmadı bende. Güzel bir mürdüm olduğunu inkar edemem.

bakim blogu
Emily Dudak Kalemi 213

Emily dudak kalemi 220 numara dudak tonlarımda duran, sürdüğümde sanki dudak rengim dibi duran bir renk. Kesinlikle sevdim diyebilirim.

makyaj blogu
Emily Dudak Kalemi 220
Kısaca ben bu ürünleri sevdim. Kalemler güzel ve fiyatı 1-4 TL arasında değişiyor mağazalarda. Her rengini deneyebilirsiniz. Yapıları sert değil ama hemen dağılacak kadar yumuşak da değil. Bence gayet ideal. Sizin önerdiğiniz renkleri var mı?

7 Yorum yapılmış
  1. 203 bende de var, çok seviyorum! 211 de muhteşem olsaymış! Bulunca alayım. Bende de bir kaç rengi var bu kalemlerin ve gerçekten harika ürünler! Güle güle kullan 🙂

    1. bende 203 numara kullandım aşırı memnun kaldım ve şuan ikinci kalemimi almak istiyorum bulamıyorumm internetde bile yokya 🙁

  2. bende bir ara uzman olmuştum dudak kalemleri konusunda şimdi kalıcı makyaj yaptırdım ve çok çok memnunum.aslında kaşlarım için gittim ama dudak konusunda da çok başarılılar. Şişli Arist Estetik'te Arzu Hanım var şiddetle tavsiye ederim 0507 695 73 80

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe