Elizabeth Arden Lansmanı

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere 5 Ekim 2015 tarihinde Soho Hotel’de katıldığım Elizabeth Arden lansmanından söz edeceğim. Bu yazımda ürünler hakkında bilgi vermek gibi bir amacım yok.

makyaj blogu
Elizabeth Arden Ürünleri

İlerleyen zamanlarda Elizabeth Arden markasının yeni ürünleri hakkında deneyimlerimizi size aktarmayı planlıyorum. Onun dışında yeni ürünler hakkında genel bilgileri de ayrı postlar halinde sizinle paylaşmış olacağım. Daha evvel serinin gözde ürünü hakkında şurada bir basın bülteni paylaşmıştım.

MAKYAJ BLOGU
Elizabeth Arden Lansmanı

Soho Hotel’de düzenlenen lansmana arkadaşlarımla katılmak beni mutlu etti ve rahatlattı. Mekan ilk kez bulunduğum bir yerdi. Sıcak ve rahat ortamı oldukça sevdim. Güzel ve lezzetli ikramlar eşliğinde sunumu izledik. Değerli estetisyen ve dermatologların bilgilerinden istifade ettik.

makyaj blogu
Elizabeth Arden Lansmanı

Elbette bol bol kendimizi çektik. Ürünlerin fotoğrafları ise elbette ayrı bir postta gelecek. Bu yazıda sadece ne kadar eğlendiğimizden bahsetmek istiyorum. Elizabeth Arden markası uzun süredir piyasadan çekilmişcesine sessiz ve sedasız duruyordu. Zihnimizde yıllarca anne markası olarak yer etmiş marka oldukça dinamik ve genç bir şekilde aramızda artık. Markanın pek çok cilt bakım ürününü yıllardır duymama ve merak etmeme rağmen annemden araklama bir kaç kozmetik ürünü dışında çok fazla ürününe sahip değildim. Markanın imajı bi anda gözümde bambaşka bir hal aldı. Hazırlanan sunum bunda oldukça etkili oldu diyebilirim. Yeni ürünlerinde marka probiyotiklerin gücünden istifade etmiş. Evet bir kozmetik ürününde probiyotiklerin kullanımı sizce de çok dikkat çekici değil mi? Yararlı bakterilerden neden cildimizde bakım ürünlerimiz sayesinde nasiplenmesin? 🙂

makyaj blogu
Elizabeth Arden Lansmanı
Ah ah ürünler hakkında konuşmayacağım demiştim değil mi? Tutamadım yine kendimi 🙂
 Markanın Red Door Spa serisinden rahatlatıcı bir bakımla şımarttık kendimizi.

Dilerseniz videodan benim kısa rahatlama serüvenimi izleyebilirsiniz. Şuradan da yeni ürünlere ve fiyatlarına bakmanız mümkün.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe