Elf Hd Blush Headliner

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Mufe Hd allıklara muadil olarak gördüğüm Elf HD Blush hakkında konuşmak istiyorum. Benim için kalıcı allık bulmak öyle zor ki. Krem allıkları kalıcılık konusunda daha başarılı buluyorum genelde. Bu düşüncemde yine haklı çıktım desem yeridir.

makyaj blogu

Elf Hd Blush Headliner

Elf Hd Allık pompalı bir şişede ve bu kullanımını bir hayli zorlaştırıyor. Şişe içindeki ürün kurumasa da pompanın ucunda ki ürün kuruyor ve her kullanımda elinize kurumuş ürün geliyor. Ancak ikinci pompada kullanılabilir ürünü alabiliyorsunuz. Ürün kullan kullan bitmez ebatta olduğu için bu israfı kafaya takmıyorum ama kullanımı bu şekilde çok zor ve itici. O nedenle kullanmak istemiyorum hiç.

bakim blogu
Elf Hd Blush Headliner

guzellik blogu
Elf Hd Blush Headliner

Ürünün bende olan rengi Headliner isimli bir renk. Çok tatlı bir gülkuruna çalan pembe. Her ten rengine yakışan bir renk olduğunu söyleyebilirim. Joker bir renk.

kozmetik blogu
Elf Hd Blush Headliner

Ürünün fiyatı uygun ama ülkemizde satılmaması sıkıntı. Ama  satın alma imkanınız varsa şans vermenizi tavsiye ederim. Çünkü cidden çok kalıcı bir allık. Kalıcı allık bulma gibi bir sıkıntınız varsa şans vermeye değer.

guzellik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe