Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süre önce firma tarafından Eeose Kaş ve Kirpik Serumunu hediye aldım. Denemek amaçlı kullanmaya hemen başladım. Oldukça ümitli olduğum bir üründü. İçinde uzun kulak temizleme çubuğu gibi çubuklar çıkıyor. Uygulama yapmak için bu çubuklar.

Bakim blogu
Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu


Uzun süredir merak ettiğim bu ürün geliştirilmiş formülü ile bana hediye edilince sevindim. Zaten kirpiklerimin ve kaşlarımın seyrekliğinden şikayetçi idim. Ürünü gelen çubuklar ile ya da elinizde bulunan kulak temizleme çubukları ile kaş ve kirpiklerinize uygulamak mümkün. Oldukça da pratik. Üstelik pek çok ürünün aksine benim gözlerimde yanma yapmadı ürün.

Makyaj blogu
Eeose Kaş ve Kirpik Bakım Serumu
Öncesi sonrası kirpik ya da kaş fotoğrafı olmayacak bu yazıda. Çok da uzun konuşup sizi sıkmak istemiyorum. Ürünü düzenli kullandığım sure zarfında pek çok kişi kirpiklerimin uzadığını farketti ve çok beğendi. Cidden beni de şaşırttı. Yalnız ürün bitince havam da bitti. Ürünü kullanmayı bırakınca kirpiklerim eskisinden farksızdı. Kısaca kendi adıma parasına değen ve almayı düşüneceğim bir ürün değil.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe