DRUNK ELEPHANT Beste No. 9 Jelly Cleanser

DRUNK ELEPHANT Beste No. 9 Jelly Cleanser

Cilt bakım ürünlerine düşkün olup da Drunk Elephant ürünlerine ağzı sulanmayan yoktur sanırım. Evet ben de onlardan biriyim. Artık ülkemizde Sephora mağazalarında satılıyor. Yaşasın, artık Drunk Elephant ürünlerine ulaşmamız mümkün diye sevinemeden uçuk fiyatları ile yüzleştik. Nice denemeyi ümit ettiğimiz ürünler hayal oldu.

DRUNK ELEPHANT Beste No. 9 Jelly Cleanser bir yüz temizleme jeli. Kendisini setler sayesinde tanıdım. Sonra hediye de geldi. Sephora’da satılan setlerin satışını yapan instagram hesaplarından falan bir süre temin ettim işte. 30 ml bu görünün bu ürün aslında tam boy ambalajda 150 ml. Bendeki seyahat boyu. Ama iyice deneyimledim kendisini.

DRUNK ELEPHANT Beste No. 9 Jelly Cleanser uzun süre cildimi kurutmadı. Kendisini kurutmayan bir temizleme jeli olarak tanıdım. Ancak bu sene son 1 aydır son yedeğimi ne zaman kullanmak istesem aşırı kuruttu cildimi. Yok yani böyle bir şey. Kesinlikle artık sevdiğim bir ürün olamaz. Sevilecek bir yanı bence artık yok. Benim için tek özelliği kurutmuyor olmasıydı. Zaten sonra Siberian Wellness da aşık olduğum temizleme jelini buldum ve kendisini ömür boyu kullanmaya razıyım. O nedenle başka temizleme jeli de aramıyordum. Ama bu son yedeğimi açayım kullanayım dedim.

Ben temizleme jellerine büyük anlamlar yüklemem, büyük paralar vermeyi sevmem. Eski takip edenler, aldığım eski ürünleri yüzüme vurmasın şimdi. Evet zamanında aldım, hala da denemek amaçlı alabilirim(alıyorum da) ama önermem. Cildi kurutmadan, ph ın içine sıçmadan güzelce temizlesin yeter. Yüzümüzde 1 dakika durmayan üründen fazlasını beklemek gereksiz bence.

DRUNK ELEPHANT Beste No. 9 Jelly Cleanser şu anda 150 ml ve 469 tl. Evet evet, daha geçen 380 tl idi. Şimdi 469 tl. Allah bilir siz bu yazıyı okurken kaç tl olacak. Asla asla asla asla o fiyata değmez. 48 tl ye aldığım Siberian Wellness temizleme jeli 300 ml. Yani kısa Drunk Elephant 20 kat daha pahalı Siberian Wellness’dan. Deli miyim ben ya niye gidip alayım ki Drunk Elephant. Üstelik uygun fiyatlı markadan çok daha memnunken.

Yazar

Yorum Yaz