Dr.Jart+ Dermaclear Micro Water

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda piyasaya çıkan misel temizleme sularının haddi hesabı yok. Hep daha iyisini, hep daha ekonomik olanı da aramak hakkımız sanırım. Dr.Jart+ Dermaclear Micro Water benim Sephora mağazalarında deneme şansı bulduğum bir üründü. Tam boyu 250 ml idi ama sadece bir şişe tester vardı. Üründen başka satışta yoktu ve defalarca pek çok görevliye sormama rağmen fiyatını öğrenemedim. Ama çok sevmiştim orada deneyince ve satın almak istiyordum. Daha sonra üçlü bir set gördüm ve içinde bu Dr.Jart+ Dermaclear Temizleme Suyu‘nun seyahat boyu vardı. Bari ben de bunu alayım, diğer ürünleri de denerim nasılsa dedim. 

Dr.Jart+ Dermaclear Micro Water
Dr.Jart+ Dermaclear Micro Water

Dr.Jart+ Dermaclear Micro Water pek çok temizleme suyu gibi cildi temizlemeyi vadediyor. Görevli hanımefendi biraz birşeyler anlattı ama pek de dikkatli dinlemedim. Ucuzu pahalısı kendini süslüyor kelimelerle işte 😂😂 Ürünü çift fazlı düşünmeyin. Su kıvamında. Cildimde kuruluk yapmadı. Pek çok kişi misel sularda kurutmadan şikayetçidir. 

Genelde kullandığım temizleme ürünlerinin üzerinden yeniden bioderma misel su ile geçerim ve muhakkak kir gelir pamuğa. Ama bunda gelmedi. Gözüme girdi ve temizlik hissini verdi. Fiyatı uygunsa tam boyunu almayı düşünürüm. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe