DOA KOZMETİK ÜRÜN YORUMLARIM

doa kozmetik urunleri

Merhaba kızlar,  bugün sizlere Doa Kozmetik ‘ ten satın aldığım kullandığım bir kaç üründen bahsetmek istiyorum. Markanın sıkı bir takipiçisi olduğumu söyleyebilirim. Ve kendisini çok çok severim. Yazdığım her üründe olduğu gibi bu ürünlerde öyle bi hafta kullanılıp yazılmış ürünler değildir. Örneğin hyalouronic asitten 3. şişem bitti. Sırası ile biraz biraz anlatmak istiyorum.
C vitamini
Ürünün kıvamı su gibi. Daha evvel toz  olanları vardı ve kendimiz açıyorduk. Ben bunu da denemek istedim. Açıkçası bu ürünü çok düzenli kullanmadım. 20 ml ve çok çabuk bitiyor çünkü. Sprey şeklinde.
doa kozmetik urunleri
Ürünlerin ağızlarını göstermeye çalıştım. C vitamininün gündüz kullanımında lekeye sebep olma durumu var. O nedenle gece kullanmak gerekiyor. Ben bir etki gözlemleyemedim. Ürüne haksızlık etmek istemem. Düzenli kullanılmayan bir ürün için yorum yapmak olmaz.  Ben kıvamı, içeriği, yapısı için konuşmak istedim. Hemen emilen bir ürün. Hani sudan bile hızlı emiliyor.
doa kozmetik urunleri
İçindekileri de paylaştıktan sonra diğer ürünlere geçelim.
Hyalouronic acid %2
Yoğun kıvamlı bir ürün bu. Jel gibi yani. Kesinlikle ağır değil. Hemen emiliyor. Göz çevresi içinde kullanılır. Ürün nem verme konusunda yeterli değil bence. Ben yazın tek başına kullandım. Ancak kışın bir serum gibi kullanıp üzerine nemlendirici uygulamak şart. İçeriği silindiği için paylaşamadım. Peki neler gözlemledim. Ürün ciddi ciddi farkedeceğim derecede aydınlık ve pürüzsüzlük kazandırdı bana. Bu arada bu üründe biteli çok oldu. Ben bunu şimdi yazıyorum. Arada çok ürün bitirdim 🙂 kesinlikle tekrar almayı düşünüyorum.
Göz altı serumu
Bu ürünü kesinlikle devamlı almak istiyorum. Göz çevremde nem sağlamadı. Ama kısa zamanda farkedilir bir toparlanma sağladı.  Çok bereketli ama biterse yenisi alınacak.  Bulanık bir rengi var, oldukça akışkan. Bence bu fiyata sizde deneyin.
doa kozmetik urunleri
İçeriği bu şekilde.
Ürünlerin üçü de cam kavanozda ve 20 ml. Daha evvel bu ürünleri kullanan var mı acaba?
4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe