Doa Kozmetik Hyaluronic Asit

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle ürünlerini severek kullandığım Doa Kozmetik markasının Hyaluronic Asitini konuşacağız. Markanın pek çok ürününe daha evvel blogumda yer verdim ve büyük ihtimal yer vermeye de devam edeceğim.
bakim blogu
Doa Kozmetik Hyaluronic Asit

Öncelikle Hyaluronic Asit nedir ya da ne işe yarar kısaca bundan söz edelim. Cildin genç, pürüzsüz, esnek kalmasına yardımcı olur. O nedenle piyasada bulunan ve hyaluronic asit bulunduran ürünleri tercih ederiz. Nemlendiricilerde hyaluronic asit ismini sıkça görmek mümkündür ve genelde pahalı ürünlerdir. Doa Kozmetik bu pahalı serumların ham maddesi ile bizi buluşturmuş. Dolayısıyla daha
kolay yoldan pürüzsüzlük, genç cilt demek bu 🙂

bakim blogu
Doa Kozmetik Hyaluronic Asit

Ürün bu şekilde pompalı ve cam bir şişede. 20 ml göze az gibi gelsede uzun süredir beraberiz. Jel yapıda olan bu ürünü kolay bitirdiğimi söyleyemem. Üstelik düzenli kullanıma dikkat ettim. Sabah ve akşamları nemlendirici sürmeden önce serum niyetine uyguladım kendisini.

bakim blogu
Doa Kozmetik Hyaluronic Asit

Ürün jel yapıda ve benim cildim tarafından kolay emilmedi. Yapış yapış bir his oldu. Kesinlikle tek başına verdiği bir nem yok. Üzerine nemlendirici sürmek zorundayım. Ürünü kullandığım sürede herhangi bir sivilce ve alerji durumu olmadı ama cildimde bir değişiklik farketmedim. Yani tekrar satın almayı düşündüğüm bir ürün değil kendisi.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe