Doa Kozmetik Güneş Koruyucu Vücut Losyonu

Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta Doa Kozmetik markasına ait güneş koruyucu vücut losyonundan söz edeceğim.  Pompalı, basit, sade hatta belki rüküş ambalajıyla işte karşımızda.

Doa Güneş Kremi
Doa Güneş Kremi

 Doa Kozmetik ürünlerine şans vermeyi seviyorum. Bazı ürünleri çok ama çok şaşırtıcı oluyor. O fiyata beklenmedik bir başarıya sahip ürünleri var. Daha evvel yüz için olan Spf 30 içeren güneş kremini kullanmış ve çok memnun kalmıştım. Bu ise vücut için. Ben bunu yüzüme uyguladığım zaman nedense yüzümden soyuldu. O yüzden kollarıma falan sürdüm günlük hayatta.

Doa Güneş Kremi
Doa Güneş Kremi

Bu ürün Spf 50 ye sahip. Oldukça yüksek bir oran. Fiyatı oldukça uygun olan  Doa Kozmetik ürünleri içerisinde zararlı kimyasallar içermiyormuş. Markayı ilk günlerinden beri takip ediyorum ve müşterileriyim. Bu kocaman şişede olan güneş kremini de pek çok ürünü gibi çok sevdim. Vücuduma adeta güneş kremi değil su sürmüşüm gibi.
bakim blogu
Yukarda yapısına bakınca yoğun ve ağır olduğunu düşünebilirsiniz. Ama hayır hayır dağıtır dağıtmaz bakıyorum sanki koluma krem değil su sürmüşüm. Kesinlikle bu zamana dek bu üründen daha hafif bir ürün kullanmadım. Çok güzel. Alerjik bir reaksiyona sebep olmadı. Sadece nedense yüzümde duruşunu sevmedim. Önümüzdeki yaz yine şans vermeyi düşünüyorum. Fiyatı 10 küsür liraydı sanırım.

Bu içerik bloggerlarpaylasiyor.com dan alınmıştır.

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe