Diorskin Star Concealer

Merhaba arkadaşlar,
Bugün size bir alışverişimde hediye edilen Diorskin Star Concealer’ı anlatmak istiyorum. Ürün normalde 6 ml ve 120 liranın üzerinde bir fiyatı var diye diye biliyorum. Ürünün tam boyunun görünümü bu şekilde.

guzellik blogu
Diorskin Star Concealer

Bende olan 2 ml ve sanırım 40 liradan daha fazla bir değeri var 🙂 6 ml olarak üretmeleri kötü olmuş. Çok az çok. Öncelikle bu postta ki kötü çekimler için çok özür dilerim. Bir yanlışlık oldu ve sizi bu resimlerle ağırlamak zorunda kaldım.

guzellik blogu
Diorskin Star Concealer

Bende olan ürünün rengi 002 Beige. Oldukça koyu. Göz altlarım normalde çok daha koyudur. Buna rağmen bana bile çok koyu oldu. O nedenle pek kullanmadım. Kullanamadım. Yapısı hakkında konuşmaya çalıştım.

GUZELLİK BLOGU
Diorskin Star Concealer
Rengini belli edemedim. Oldukça bulanık bir paylaşım oldu. Görünenden çok daha koyu. Yapısı kalın değil. Hatta yayılması kolay ve ince diyebilirim. Minicik ama minicik bir ürünü iki parmağıma eşit dağıtıp göz altlarıma uygulama yapıyorum ve çok güzel kapatıyor. İsterseniz bi kat daha sürün ama benim çok belli olan damarımı bile minicik bir ürün bu şekilde kapattı. 
guzellik blogu
Diorskin Star Concealer

 Ürünün fiyatı dışında bir diğer kötü özelliği bence kurutması. Benim göz altlarımda kuru yapısından kaynaklı çizgilenmeye sebep oldu. Çizgilere doldu. O nedenle severek kullanmadım. Zaten rengi hiç uymadı. Ben burda minicik kullandım ve iyice uydurmaya çalıştım. Ne kadar uğraşsamda yanaklarımla birleştiği yerde bariz bir fark oluyor. Muazzam bir kapatıcılığı yok ama tatmin edici. Mesela benim bu damarım kolay kolaybir ürün kapatamaz. Bence göz çevresinden ziyade yüz için kullanımı daha iyi olabilir. Kısaca ben bu ürünü tavsiye etmem. Çok daha uyguna harika ürünler alabiliriz.

guzellik blogu

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe