DIOR PORE MINIMIZER BAZ

Merhaba arkadaşlar, bugun matlaştırıcı vaadi olan ve gözenek görünümünü azaltır bir bazdan bahsetmek istiyorum. Hemen hemen Benefit Porefessionale benzeyen bu baz için acaba ben neler düşündüm.

Ambalaj olarak gayet şık ve havalı olduğunu düşünüyorum.

Pompalı ambalajı ile sorun yaşayacağımı düşündüm başta. Ama öyle olmadı. Ufak bir dokunuş ile dilediğim kadar ürün alabildim. Benefite yapı olarak benziyor. Ancak ondan daha ince yapılı gibi ve ondan daha iyi gözenekleri gizliyor gibi. Ancak baştan söylemek gerekir ki benim bariz gözenek sorunum yok. Hatta pek çok kişiye göre bende gözenek yok. Ürünü uygulamadan önce ve sonra Gözeneklerimi göstermek istedim ama belli olan bir fark yok. Bu nedenle eklemedim fotoğraf. Beni etkileyen yanlarını şöyle anlatabilirim. Makyajım gün boyu mat ve sabit kaldı. Hiç bir şekilde bozulmadı. Benefit de iyi derecede makyajımı tutuyor ama bu daha çok tuttu.  Üründen vazgeçme sebebim sadece gözenek sorunum olmaması. Eğer gözenek sorunu yaşasa idim ve bir baz arıyor olsa idim kendisi devam edeceğim ürünlerden biri olur idi.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe