Dior Glow Maximizer

Merhaba arkadaşlar, bugün aydınlık makyaj severlerin de dikkatini çekeceğini düşündüğüm bir üründen söz edeceğim. Bugün ki konuğum Dior Glow Maximizer isimli aydınlatıcı. Aslında ister aydınlatıcı isterseniz de baz olarak kullanmak mümkün. Geçenlerde  güzellik blogumda   Nars Copacabana Aydınlatıcıdan söz etmiştim. Dilerseniz onu da okuyabilirsiniz.

makyaj bloglari
Dior Glow Maximizer


Dior Glow Maximizer ambalaj olarak ciddi derecede şık. Metal görünümlü kapak, beyaz ambalaj üzerinde gümüş rengi yazılar ile oldukça havalı. Bence de öyle olmalı. Güncel fiyatı 169 Lira olan bir ürün. Biraz zengin göstersin değil mi? 😉

guzellik bloglari
Dior Glow Maximizer

Dior Glow Maximizer 30 ml. Sadece aydınlatıcı olarak da kullansanız, tüm yüzünüze baz olarak da kullansanız bir hayli  yetecek bir miktar diye düşünüyorum. Evet 30 ml klasik bir miktar. Hatta az bile gelebilir size. Ama ürünü çok fazla kullanmanıza gerek yok. Az bir ürün yettiği için bereketli sayılır ve size uzun bir süre yeter.

bakim bloglari
Dior Glow Maximizer

Dior Glow Maximizer pompalı bir ambalaja sahip. Bu tarz ürünlerr bayılıyorum. Bana hem havalı geliyor hem de kullanımı pratik geliyor. Tabii ürün bitmeye yakınken dibinde kalan ürünü kullanmak çok zor oluyor. O durumlarda ise ben kabını kesiyorum ve içindeki ürünü kullanmaya devam ediyorum. Genelde 2 hafta daha idare ettirecek ürün çıkıyor içinden.

kozmetik bloglari
Dior Glow Maximizer

Dior Glow Maximizer altın ışıltılar içeriyor. Eğer aşırı derece kuru ciltli değilseniz bilemedim yani baz olarak kullanmayın bence. Mesela ben baz olarak kullandım. Bayağı altın altın parlatıyor yani.

cilt bakim bloglari
Dior Glow Maximizer

Bu fotoğraflarda yüzümde Dior Glow Maximizer var. Üzerine ise Vichy Bb Krem kullandım. Vichy Bb Krem karma yağlı ciltlere daha uygun bir ürün olduğu için altına komple aydınlatıcı sürmek istedim. Çünkü oldukça kuru ciltliyim. Açıkçası makyajın kalıcılığına zerre kadar etkisini görmedim. İçinde bulunan altın ışıltılar hele de makyaj üzerine uygularsanız oldukça şık duruyor. Ama ıslak bir görünüm vermiyor. Yani en azından ben de vermiyor. Mac Facr and Body ya da Nars Copacabana tarzı ıslak bir yapısı yok. İnanılmaz pahalı olduğunu düşünüyorum bu performansa göre. Evet benim beklentilerim bu üründe yok. Sizin beklentileriniz ile örtüşüyor ise parasını hakettiğini düşünebilirsiniz. Ama benim için hayal kırıklığı.

makyaj blogu
kadın blogları

Yorum
  1. Ben de vaktiyle anneme almıştım bir yurt dışı seyahati dönüşü; o da sevdi ama bayılmadı tabii 🙂 NYX Born to Glow daha bile iyi diyebilirim 🙂 Öptüm!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe