Dior Airflash Fondöten

Merhaba arkadaşlar, Dior Airflash Fondöten benim ne zamandır istediğim bir üründü. Teneke bir sprey kutuda olan bu fondötenin ilgimi çekmesinin en büyük sebebi değişik bir tarzı olmasıydı. İlla ben de sprey şişede bir fondöten kullanmak istedim. 😉

makyaj bloglari
Dior Airflash Fondöten

Düşünüyorum düşünüyorum da daha önce  güzellik blogumda  onlarca fondöten anlatmama rağmen hiç bu tarz bir ambalajda olanını anlatmamışım. Eksik kalmamalı idim değil mi? Ancak ürün bir hayli pahalıydı. Normalde pahalı fondöten zaafım vardır ve hiç acımam. Ancak 1 seneyi aşkın süredir pek fondöten kullanmayan ve hatta kullanmayı bırakmış biri olarak kenarda duracak bir şeye onca para vermek istemedim sadece merakımı yenmek için. Ben de bir instagram satışında bulunca hemen aldım ama unuttuğum birşey vardı. Rengini sormak.  😉 Evet evet tenime oldukça koyu bir fondöten ile başbaşa kaldım.

guzellik bloglari
Dior Airflash Fondöten

300 numara ile başbaşa kaldım ama deli gibi merak ettiğim bu üründen kolay kolay ayrılamazdım. Kullanmam şarttı. YouTube videolarında beauty blender süngere bu fondöteni sıkıp sıkıp kullanıyorlardı ya çok hoşuma gidiyordu. Ve ben de o şekilde kullanmayı deneyimlemek istiyordum. Hemen beauty blender süngerimi ıslatıp kullandım. Cidden çok övüldüğü kadar varmış.

kozmetik bloglari
Dior Airflash Fondöten

Cildim çok kurudur. Bu yüzden pek çok fondöten cildimde olan bölgesel kurulukları daha çok belli eder. Hatta yetmez kırışıkları iyice ortaya çıkarıp moralimi bozar. Bu fondöten saten bitişli olması nedeniyle bu tarz olumsuz sonuçlar oluşturmadı bende.

cilt bakim bloglari
Dior Airflash Fondöten

Dior Airflash Fondöten tüm ciltlere uygundur diye düşünüyorum. Satin bitişli olduğu için sadece kuru ciltli kişilere uygundur diye düşünmeyin. Biraz destek ile yağlı ciltler de memnun kalacaktır diye düşünüyorum. Az bir pudra yeterli olur. Oldukça doğal duran bir ürün oldu bende. Doğrudan yüzüne sıkarak kullanan da var ama ben süngerime sıkarak kullanıyorum. Bu şekilde çok ürün gider, ürün çabuk biter diye düşünmeyiniz. Piyasada 30 ml olarak satılan klasik fondötenlerden değil Dior Airflash Fondöten. Tam tamına 70 ml. Her gün kullanan bir kişi bence 1 sene rahat kullanır bu ürünü. Hem de her mevsim her tene uyarlanabilir bir fondöten. Muhakkak bu fondöteni deneyin derim. Evet 200 Lira çok ama başka bir ürüne ihtiyaç duyurmayacak bir ürün.

bakim blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe