DIOR ADDICT LIPSTICK 530

Merhaba kizlar ,
Bugün karsinizda bir ruj olacak. Ben pek ruj insani değilim. Zaten sürdükten kisa sure sonra yok olduğu için pek kullanmam. Olanlarin da kalici olmasi tercihimdir. Ancak kalici ruj bulmak cidden çok zor. Neyse karsinizda Dior ailesinden bir arkadaş.

DIOR ADDICT LIPSTICK 530


Benim üstün kalite kameramin acizligine uğrayan zavalli ambalaja haksizlik etmek istemem. Kendisi harika bir ambalaja sahip. Dior rujlari elime aldigimda Sisley, Chanel, Ysl den çok daha iyi bir kalite hissediyorum. Tüm bunlarin yaninda Mac i saymiyorum bile. Yeterince dandik kalıyor.

DIOR ADDICT LIPSTICK 530
Hangi acidan bakarsak bakalim kalite ve sirinlik beraber bu rujda 😉 Peki rengi nasil? Yani şeftali mi desem, bazen pembe oluyor mu desem;))) Nars orgasm, hot mama hatta Benefit coralista alligimla gayet yakistiriyorum bu ürünü.

DIOR ADDICT LIPSTICK 530
İçinde ki isiltilarla bahsettiğim alliklarla güzel bir uyum yakaliyor bende. Kalicilik denen şey kendisinde pek yok. Ama günlük ya da özel bir gece hiç farketmez. Her ortama ayak uydurabilecek bir ürün bu. Yalniz hiç bir bahane bu kadar parayı hakettigini bana soyletemez…

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe