makyaj blogu
Dermokozmetika Alışverişi

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere dermokozmetika adresinden sipariş verdiğim nemlendirici krem jeli tanıtmak istiyorum. Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Gel Oxygenating Replumping Yaşlanma karşıtı dolgunlaştırıcı ve nemlendirici jeli çevremde uzun zamandır duymaktaydım. Her kullanan kişinin cilt bakımında büyük bir memnuniyet duyduğu hydragenist jel krem benim de dikkatimi çekti. Normal ve karma ciltlere göre hazırlanmış formülü ile cilt sarkmalarına neden olan esneklik kaybını önlüyor. İlk yaşlanma belirtileri yaşayan ciltlerin mutlaka kullanması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Cilde oksijen veren nemlendirici jel aynı zamanda cildin görünümünde de iyileştirmeler sağlıyor. İçerisinde bulunan mikro pirinç pudrası sayesinde yağlı bir görünüm yerine mat bir görüntü vermekte. Nemsizlikten oluşan ince çizgi ve kırışıklıkların düzelmesine de yardımcı olmakta. Benim gibi taze ve pürüzsüz bir cilt isteyenlerin mutlaka kullanmasını tavsiye ederim. Lierac markasının her cilt tipine ve her cilt sorununa uygun serileri bulunmaktadır. Sizde dermokozmetika sitesine girerek Lierac markalı ürünlerden gönül rahatlığıyla satın alıp kullanabilirsiniz. Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Gel Oxygenating Replumping fiyatı Dermokozmetika ‘da sadece 120.25 TL.

Ben alışverişimi yaparken dikkatimi çeken bir başka marka da Phyto oldu.
Phyto Phytocolor Saç Boyaları
Saç boyamak her kadın sık sık yaptığı eylemlerdendir. Bende tek renkte kalmakta zorlananlardanım. Bu nedenle saç boyaları her zaman ilgi odağım oldu. Dermokozmetika adresinde gezinirken saç bakım ürünleri içerisinde Phyto markası dikkatimi çekti. Doğal bitki özleriyle hazırlanmış tamamen doğal bileşenlerden oluşan Phyto Phytocolor saç boyasınıbir dahaki alışverişimde mutlaka deneyeceğim. Üstelik fiyatı da çok el yakmıyor sadece 35.36 TL
Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Gel Oxygenating Replumping fiyatı dermokozmetika sitesinde sadece 120.25 TL

Yazar

1 Yorum Var

  1. Güzellik ve sağlıkla ilgili harika bir site buldum. Lookinwell.com. Türkiye’nin her yerinden istediğiniz salondan, spa merkezinden, güzellik ve estetik merkezlerinden anında rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Salonlarda kullanılan ürünleri de satın alabiliyorsunuz. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

Yorum Yaz