Dermocover Anti Aging Fondöten

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Dermocover Minerals Anti Aging Fondöten hakkında konuşmak istiyorum. Bu fondoten bize sevgili Esra’nın etkinliğinde hediye edilmişti. 
makyaj blogu
Dermocover Mineral Fondöten

Ten makyajını uzun süredir bir hayli azalttım. Önceden her gün bir kapatıcı ya da fondöten satın aldığımı ve makyaj blogumda paylaştığımı hatırlayanlar vardır. Mineral fondötenler konusunda yine de çok deneyimli sayılmam. Bu nedenle merak etmiyor değilim. Bu ürünü de o merakla denemeye başladım. Ancak yollarımızı kısa sürede ayırdık. Sebebi ise renk uyumsuzluğu.

kozmetik blogu
Dermocover Mineral Fondöten
Dermocover  Fondöten, pompalı bir şişede kullanıcılarına sunuluyor. Bu nedenle kendisini hijyenik buldum. Zaten pompalı şişede olan fondotenleri daha pratik ve kullanışlı buluyorum. 
bakim blogu
Dermocover Mineral Fondöten

 Ürünün bende olan rengi pearl rengi. Spf 30 içeriyor ve original bb cream olarak tanımlanıyor. Spf 30 içeriyor olması oldukça hoşuma gitti.

guzellik blogu
Dermocover Mineral Fondöten

 Pearl renginden biraz elime sıkıp size rengini göstermeye çalıştım. Rengi bana koyu geldiği için uzun soluklu bir inceleme ve deneyimleme imkanı bulamadım. Kısa da olsa kullanımlarım sonucunda düşüncelerim nelerdir sizi sıkmadan bahsetmek istedim.

makyaj bloglari
Dermocover Mineral Fondöten

Ürün yüksek kalite içeriklerle üretildiğini iddia ediyor ve internet sitelerinden fiyatına bakınca ee bir zahmet o fiyata yüksek kaliteli içerik olsun dedirtiyor 🙂 180 Lira civarında satışı olduğunu da gördüm. 
Saf ve ışığı yansıtan minerallerle üretilmiş olduğunu okudum ancak benim cildimde herhangi bir ışık yansıması farketmedim. 🙂 Mat durdu ve gün içinde parlamadı. Zaten ben oldukça kuru ciltliyim. Parlamasını da beklemiyordum. 
Gözenekleri tıkamama vaadi var. Anti aging vaadini ise elbette farkedemedim bu kısa sürede.
Kapatıcılık olarak bir hayli tatmin edici geldi bana. BB krem olarak lanse ediliyor. Bir bb krem için oldukça kapatıcı sayılır. 

kozmetik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe