Dermalogica Skin Smoothing Cream 

Merhaba arkadaşlar, çok uzun bir süre önce bitirdiğim bir nemlendiriciden söz edeceğim. Zamansızlıktan ancak şimdi anlatma fırsatım oluyor. Dermalogica markasının ne kadar pahalı olduğunu artık bilmeyen yoktur sanırım. Bu zamana kadar pek çok ürünü denedim ama bazı ürünlerini fiyatından dolayı denemeye cesaret edemedim. Tester bulmak çok zor. Denemeden tam boyunu satın almak ise büyük risk. Geçenlerde internet üzerinden bu markanın seyahat boy ürünlerini satan bir hesap bulmuştum. Modacruz sitesinde bir hesaptı. Aslında hesaba vurduğunuz zaman ucuza satmıyordu. Muhtemelen bedavaya firma tarafından gelen ürünleri gayette pahalıya satıyordu. Mesela bu 10 ml olan boyunu ben 30 Liraya satın aldım. Hatta 10 ml yazmak için yeterli olmaz diye iki tane satın aldım. Dermalogica Skin Smoothing Creami denemek bile bana pahalıya mal oldu diyebilirim. Ama cilt bakımı ürünlerine olan zaafımı durduramadım ve aldım. 

Dermalogica Skin Smoothing Cream
Dermalogica Skin Smoothing Cream

Her ikisini de bitirdim. Diğer paketin içini bile kesip sıyırdım. Bunu da öyle yapacağım. Minicik şeylere dünya para verdim ama içini kesince bile bir sürü ürün çıktı ve aslında nerdeyse iki ay kullandım bu ürünleri. Dermalogica Skin Smoothing Cream kullananlar var mıdır diye bir hayli aradım ama Türk sitelerinde tatmin edici cevaplar bulamadım. O nedenle ikisi de tamamen bitene dek kullanıp ben yazmak istedim. 50 ml ve 100 ml olarak iki farklı boyu var ve 200-500 Lira arasında fiyatlara satılıyorlar. Sizce de çok pahalı değil mi? Elbette cildimiz önemli ama parayı da kolay kazanmıyoruz. Ürün zamanla ince çizgileri düzelttiğini de iddia ediyor. Bu bir hayli heyecan verici. 

Dermalogica Skin Smoothing Cream
Dermalogica Skin Smoothing Cream

İçindekiler kısmı ve deneyimlerim: 

Ürünün içindekiler kısmını da sizinle yorumsuz bir şekilde paylaşıyorum her zaman olduğu gibi. Her kişinin içerik de önem verdiği nokta farklı olabiliyor. Ben de bilgi sahibi olmadığım için yorum kısmını sizlere bırakıyorum. 2 ayı geçkin kullanım sürem kış aylarına denk geldi. Ben kuru ciltliyim ve beni nem konusunda tatmin etmedi. Yapı olarak bana hafif orta arası geldi yapısı. Çok hafif nemlendiriciler sevsem de cildime yetmedikleri için tercih edemiyorum.  Dermalogica Skin Smoothing Cream çok hafif ya da jel yapıda değil ama yinede kuru ciltli birisi için hafif orta yapıda diyebiliriz. Cilt tarafından hemen emiliyor. Bir tabaka halinde hissetmiyorum cildimde. Bu özelliği güzeldi. Kırışıklık konusunda ise en azından iki ayda ben büyük bir fark gözlemlemedim ya da şöyle söylesem belki daha iyi olacak, fiyatını hak edecek kadar bir değişim yoktu. Eğer cildim karma ya da yağlı olsaydı İndirimlerde kendisine yeniden şans verebilirdim. Ama kuru ciltli biri olarak asıl ihtiyacım olan nemi bana tam olarak sağlayamadı. O nedenle uçuk fiyatını da gözü önüne alarak yeniden şans vermeyi düşündüğüm bir ürün olmadığını söyleyebilirim. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe