Dermalogica Precleanse Makyaj Temizleme Yağı

Merhaba arkadaşlar, Dermalogica Precleanse Makyaj Temizleme Yağı eskiden beri çok merak ettğim bir üründü. Ancak ürünün tam boyu 150 ml ve 250 Tl civarında fiyatı var. O nedenle tam boyunu hiç denemeden satın almaktan korkuyordum. Bir satış hesabında seyahat boy Dermalogica ürünlerinin satıldığını görünce denemek istedim. Aslında bizlerin denemesi için üretilmiş o ürünlerin satılmasına karşıyım. Ama bir türlü bulamayınca tester, bari alayım dedim. 

Dermalogica Precleanse Makyaj Temizleme Yağı
Dermalogica Precleanse Makyaj Temizleme Yağı normalde 150 ml ama ben de olan boyu 30 ml. Yani Mac makyaj temizleme yağı ile aynı ebatta. Azıcık bir ürün yeterli geldiği için bir hayli bereketli olduğunu söylemem mümkün. Mac temizleme yağını da daha evvel makyaj blogumda anlatmıştım. 

Dermalogica Precleanse Makyaj Temizleme Yağı
Temizleme yağları ile ilgili içerik bilgisi soran çok oluyor. Hiç yorum yapmadan içerik kısmını burada paylaşıyorum. Ürünün performansına gelirsek sizi sıkmadan anlatacağım Dermalogica Precleanse Makyaj Temizleme Yağı. Söylediğim gibi azıcık bir ürün yetiyor. Kuru elime azıcık yağ alıyorum ve kuru ama makyajlı yüzüme sürüp ovalamaya başlıyorum. Kulağa değişik geliyor ama yağ makyajı güzelce çözüyor. Göz makyajımda maskara olarak çok zor çıkan ürünler kullanırım. Onları bile nazikçe biraz ovalama ile çözüyor. Bu yağların makyajı ve güneş kremi gibi ürünleri çok daha iyi temizlediğini düşünüyorum. Göz makyajımı bile temizliyorsa herşeyi temizler zaten. Siyah nokta yapmadığı gibi yağ bezesi de yapmadı. Performansını, bereketini, kolayca durulanmasını çok sevmeme rağmen çoook pahalı olduğu için ve aynı performansı çok daha ucuza sunan Mac Makyaj Temizleme Yağını tercih ederim. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe