DERMALOGICA DAILY MICROFOLIANT

Merhaba güzeller,

Bakım ürünlerine az buçuk ilgi duyan pek çok kişi peeling nedir bilir ve muhakkak Dermalogica Daily Microfoliantı duymuştır. İçinde koca koca tanecikler olan peelingleri hayatımdan çıkarmak istediğim zamanlarda ilk aklıma yatan Dermalogica olmuştu. Günlük kullanıma uygun, çok nazik toz bir peeling olduğunu duyuyordum ama ürünü indirimde hiç göremiyordum.
güzellik blogu

Ürünü bu denli seveceğimi bilsem bir saniye bile indirim aramaz hemen alırdım. O koca koca granüllü peelinglerden beni kurtarıp, nazikçe peeling ihtiyacımı giderdiği için kendisine kocaman öpücükler sunuyorum.
Dermalogica Daily Microfoliant toz şeklinde bir peeling. Günlük kullanıma ve tüm ciltlere uygun. Ama cidden uygun. Mesela Cliniqiue 7 day scrub da günlük kullanıma uygun olduğunu söylüyor. Ancak ben onu günlük kullanıma uygun görmüyorum. Dermalogica ise kesinlikle benim için günlük kullanıma uygun bir ürün.

bakim blogu
Ürün bize daha yumuşak, ferah, temiz bir cilt vaadi veriyor. Ve bende bunu yerine getiriyor. Ancak bunu görmek için kesinlikle ama kesinlikle düzenli kullanım şart. Bu derece nazik bir ürünün tek kullanımda bir aylık ölü deriyi kaldırmasını beklemeyin. Ayrıca cilde aydınlık görünüm verme ve lekeleri azaltma gibi vaatleri olsa da ben bunları gözlemlemedim. Ve zaten böyle bir isteğim yok kendisinden. Nazikçe peeling işlemini gerçekleştirmesi bana yeter. 
Toz şeklinde ki üründen bir çay kaşığı alıyorum ve bir kaç damla suda ürünü açıp eritiyorum. O şekilde yüzüme masaj yapıyorum. Nazikçe ve yumuşak bir his bırakarak peeling işini yapıyor. Ürünü nemli yerde bırakmamaya, içine su kaçmamasına dikkat etmeliyiz.  
Ürünün fiyatı 200-250 tl arasında, 75 gram ve en az 6 ay ürün yetiyor. Ben bu bitince Perricone Blue Plusma yı denemek istiyorum. Yoksa tekrar tekrar alabileceğim ve memnun kaldığım bir ürün. 
                                             guzellik blogu
3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe