Cyrene Renkli Nemlendirici

Merhaba arkadaşlar, yaz aylarında da genelde makyajdan vazgeçemiyoruz. Özellikle ten ürünleri konusunda ise sıkıntı yaşıyoruz. Lekeler, çiller, kırmızılıklar kapatılmak için beklerken bir yandan da sıcak işimizi zorlaştırıyor. Yana yakıla hafif ten ürünü arayanlardansanız gelin beraber Cyrene Renkli Nemlendiriciye bakalım.

Tıpkı Face and Body gibi bidonumsu bir plastik ambalajda. 30 ml ve çantaya atmaya uygun oldukça hafif, küçük bir ambalajı var. Bildiğim kadarıyla iki farklı rengi var. Ben de olan koyu rengi. Ve bana hiç uymadığını üzülerek söylemek durumundayım bu rengin.

Ürünün içerik kısmını o kadar soran oluyor ki. O nedenle yorum yapmadan sizlerle paylaşıyorum. Biraz silinse de belli oluyor yine de. Malesef ambalaj olarak pek sevmedim. Özellikle üzerinde olan yazıların hemen silinmesi can sıkıcı.

Peki Cyrene Renkli Nemlendirici performans olarak beni tatmin etti mi? Öncelikle söylemem gerekiyor ki rengi o kadar koyu geldi ki çok meral etmeme rağmen doya doya deneyimleyemedim. Kapatıcılık olarak Mac and Body gibi hafif kapatıcılı. Ancak Mac kuru ciltliler için uygun bir ürünken bu ürün tüm ciltlere uygun bir yapıda. Kuru ciltleri kurutmaz, yağlı ciltleri bunaltmaz. Kapatıcılık az ama üstüste iki kat uygulamak çok kolay. Böylece kapatıcılığı biraz daha arttırmak mümkün. Ben açık rengini satın almayı düşünüyorum. Hafif ve çok da pahalı olmayam bir ürün. Sanırım 36 Lia civarında bir fiyatı var.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe