Cyrene Moonlight Beauty Concentre

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yoktum ama dönüşüm çok merak edilen ve sorulan bir ürünle oldu. Cyrene Moonlight Beauty Concentre tüm cilt tipleri için olduğunu iddia eden bir nevi serum. Ben ve iki kardeşim bu ürünü beraber kullandık. Bu zamana dek Güzellik blogumda kendi deneyimlediğim ürünleri yazdım genelde. Bu sefer bu ürünü kardeşlerimin de deneyimlemesini istedim. Ben bu tarz yağları uzun yıllardır kullanıyorum. Ama kardeşlerim pek alışık değil. Ciltleri kuru bir dönemdeydi ve böyle bir ürünü kullanma ihtiyaçları olduklarını söyledim. Böylece üçümüz beraber  Cyrene Moonlight Beauty Concentre‘ ye hep beraber başlamış olduk. 

 Cyrene Moonlight Beauty Concentre
Cyrene Moonlight Beauty Concentre

Peki vaatleri nedir  Cyrene Moonlight Beauty Concentre‘nin. Cildi nemlendirmeyi vaat ettiği gibi daha canlı ve genç bir görünüm vaadi de var. Nemsizliğin verdiği donuk bir görüntü vardır. Eğer nemsizliği yenerse o donuk görüntüden de kurtarmış olabilir doğrudur.    Bu Cyrene serum  damlalıklı bir ürün. Damlalığı sayesinde ürünü kontrollüce kullanmak çok kolay. Zaten genelde bu tarz ürünleri böyle damlalıklı yapıyorlar. İyi de oluyor. Serum 30 ml bu arada.

 Cyrene Moonlight Beauty Concentre
Cyrene Moonlight Beauty Concentre

Kardeşlerimin ve benim bu ürünle ilgili fikirlerimiz çok farklı oldu. Onlarda sivilce yaptı. Ben de ise hiç sivilce olmadı. Nem konusunda onları hiç tatmin etmedi. Hala ciltleri pul pul ve kuruydu. Ben de ise geceden sürmeme rağmen sabah hala nemli bir ciltle uyandım. Öyle ki gündüz makyaj öncesi nemlendirici sürmesem olurdu, o cinsten. Yumuşacık oluyor cildüm. Ancak kaç aydır kullanmama rağmen cildim hiç bir zaman tam anlamıyla emmedi ürünü. Çokca bu tarz ürünler kullandım ama aralarında cildimin bu derece emmediği başka serum olmadı sanırım. Yapı olarak biraz Kiehls seruma da benzettim. Onu da biraz zor emerdi cildim. Bu ürünü yeniden alır mıyım bilmiyorum. Nemlendirmesi dışında cildimde başka gözle görülür değişiklikler sezmedim. Zor emilmesi, hatta emilmemesi nedeniyle sanki içerden nemlendirmiyor hissine kapılıyorum. Nemlendirme işini daha uygun fiyatlı ve daha temiz içerikli ürünlerle daha da konforlu elde edebildiğim için arayacağım bir ürün olmayacaktır. İçerğini sorarsanız da yorumsuz bir şekilde yapıştırıyorum buraya. 

Ethylhexyl Palmitate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Squalane, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Rosa Damascena Flower Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe