CYRENE ALOE VERA YÜZ BAKIM TONİĞİ

Merhaba bakımlı olmayı seven güzeller,
Bugün sizlerle bir cilt bakım ürünü paylaşmak istedim. Ve bunun için yerli malı Cyrene markasının Aloe Vera Yüz Bakım Toniğini seçtim. Bir tonik için neler yazılabilir bilemedim ki. Elimden geldiği kadar anlatmaya çalışacağım. Aloe veranın yatıştırıcı etkisini düşünerek kendisini denemeye karar verdim. Markanın hayvanlar üzerinde deney yapmaması, pek çok zararlı içeriği kullanmaması ve fiyatının oldukça uygun olması merakımı gidermek için daha fazla beklememem gerektiğinin işareti idi adeta.

tavsiyesever-cyrene-aloe-vera-yuz-bakim-tonigi

Sanıyorum pek çoğumuzun tonik deyince aklına gelen ilk olumsuzluk alkol içermesi ve cildi germesidir. Bu etkiler beraberinde kızarıklık ve daha fazla hassasiyeti de hediye ediyor. Bu ürünü alırken de aklıma ilk gelen hep bu olumsuzluklar oldu. Bu derece uygun fiyata (sanırım 20 lira idi) ne kadar iyi olabilir ki diyor idim. Ancak bu tonik korkularımın yersiz olduğunu ispatladı. Evet başta söylemem gerekir ki buram buram temizlik hissi vermedi. Bu bal rengi tonik kızarıklığa, hassasiyete sebep olmadı. Güvenle kullandım. Bitki kokusu beni rahatsız etmedi. Yatıştırıcı bir etki sağladı. Yaz aylarında daha yağ dengeleyici, az da olsa alkol içeren alkolleri tercih edebilirim belki. Ama kış ayları için temiz içerikli, hassas ciltlere uygun, uygun fiyatlı, hafif bir tonik arıyor iseniz bu neden Cyrene Aloe Vera Yüz Bakım Toniği olmasın.

Markanın daha evvel yazdığım şampuanını da okumak isterseniz buyrun burdan efendim. Bu ürünü 
Lilakutuda incelemek isterseniz burdan , doğrudan ürünü incelemek ve satın almak için ise buyrunuz burdan
tavsiyesever-imza

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe