Cuiq Beauty El Bakım Ürünleri

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir blogu eski düzenine sokamadım. Artık daha dikkatli olmak istiyorum. Uzun süre önce Cuiq Beauty El Bakım Ürünlerini denemem için yollamıştı. Aylardır kullanım sonrası yazmayı uygun gördüm.

Cuiq Beauty

Bana gönderilen set pek ilgimi çekmedi. Hatta el ve tırnak bakımı ürünlerine pek yer vermediğimi de belirttim. Paket gelince içinden el peelingi de cıktığını da görünce çok sevindim. Her gördüğüm el peelingini alan biriyim de. 🙂 Merakla kullanmaya başladım. Tırnak çevresi için bir bakım yağı, bir el kremi ve el peelingi var sette. Hem set olarak hem ayrı ayrı satışı var ürünlerin.

Cuiq Beauty
Bu tırnak çevresi için olan yağı bir itici ile kullanıp tırnak etlerini itmek mümkün. Şahsen ilk başlarda çok da yumuşatmadı. Ama zamanla yumuşaklık kalıcı hale geldi tırnak çevremde. Benim tırnak çevrem aşırı kuru. O nedenle şeytan tırnağı denen illetten çok çekiyorum ama bu sayede bayağı rahatladım. Düzenli kullanım cidden işe yarıyor imiş.

Cuiq Beauty
İkinci ürün ise el kremi. Pompalı ambalajında bayılmam dışında benim için çok farklı bir ürün olmadı. Ellerimi yağlandırmadan kolayca emilmesini sevdim. Ama kullandığım en iyi kremdi yeniden almak istiyorum diyemem.

Cuiq Beauty
İçeriğini yorum yapmadan sizinle paylaşıyorum. İçerik olarak çok bilgili değilim. Ancak tamamen bitkisel yağlarla üretilen el kremleri tercihimdir.

Cuiq Beauty Ürünleri
Paketten çikan ve beni en mutlu eden ürün el peelingi. Evet bir zaafım var bu ürün grubuna. Genelde bir kaçı hariç hepsi çok kuruttu ellerimi. Bu el peelingi ise kullandıklarım arasında en yumuşak diyebileceğım oldu. Tek kullanımda aradığım pürüzsüzlük hissini vermedi tabii. Ama çok da kurutmadı.

Cuiq Beauty
Ürünün içeriğini paylaştım. Şimdi de görünüşünü paylaşmak istiyorum. Çok peeling kullandım. Genelde çok şirin göründüler gözüme. Ama bu ayrı bir şeker.

Cuiq Beuaty El Peelingi
Jel kıvamında mor renkli çok tatlı bir ürün. Aşırı beğendim diyemem ama daha iyisini bulana dek yeniden alabilirim. Tüm isteklerimi karşılamadı. Ama kullandıklarım arasında ellerimi en az kurutan oldu. Ne harika ne kötü yani.

Ürünlerden kısaca bu şekilde söz ettim. 20-40 lira arası fiyatlarla tek tek de sitesinden satın almak mümkün. Bence set olarak denemeye değer ürünler. Başka markalarda bir el peelingi fiyatına set alabilirsiniz bu markadan.

kozmetik bloglari guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe