COVER GIRL NATURELUX KÖPÜK MASKARA

Merhaba arkadaşlar, başlıkta köpük maskara falan yazınca değişik birşey sanmayın. Her zaman satın aldığımız maskaralardan ben bi farkını göremedim. Oldukça klasik, bildiğimiz maskara. COVERGİRL markası ülkemizde satışı olmayan bir marka. Bu nedenle İnstagramda satış yapan bir hesaptan merakımı yenmek amaçlı aldım.

Plastik fırçaları kirpiklerimi ayırdığı için seviyorum. Çünkü çok dağınık Kirpiklerim var. Yalnız, genelde dolgunluk vermiyor bu tarz fırçalar. Sık dikenli gibi olunca hacim verir sandım. Ancak yanılmışım. Benim kirpiklerde herhangi bir hacim olmadığı gibi kirpiklerimi güzelce taramadı bile.
Evet, zaten güzel Kirpiklerim yok. Ancak kendisi de güzelleştirmek adına en ufak çaba sarfetmedi. Kıvırıcı kullanmama rağmen anında düşürdü kirpiklerimi. Ben sevmedim, merakımı yenmiş oldum. Sonra da kardeşime verdim. Belki daha sonra başka COVERGİRL ürünleri deneyebilirim.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe