COSMED DD KREM

Merhaba güzeller,
Uzunca bir aradan sonra yeniden beraber olmak ne güzel. Sizi cidden çok özledim. Artık çalışmaya başladım. İş yerim çok uzak ve eve gelir gelmez kendimi yatağa atıyorum. Bırakın bilgisayarı açmak yemek yemeyi bile unutuyorum. Yazacak o denli şey birikti ki anlatamam.
#güzelliğimizannemizden etkinliğinde 9 Mayıs da hediye edilen Cosmed DD Kremi elime geçtiğinden beri kullanıyorum.

makyaj blogu

Cosmed DD Krem 40 ml lik bir ambalajda. Yüksek güneş koruma faktörü içerdiği gibi sağladığı hafif örtücülük ile de merakım artmıştı kendisine. Tüm cilt tipleri için uygun olduğunu söylüyor ürün. Her cilt tipi için uygun olabilir belki ama her cilt rengi için pek uygun sayılmaz 🙂

makyaj blogu

 ,
Ürünü ilk elime sıkınca ne kadar koyu olduğunu gördüm ve çok üzüldüm. Neyse ki dağıtınca o kadar koyu durmadı. Yine de bir hayli koyu ama boynum görünmediği için ben bu koyuluğu seviyorum. Zaten bekledikçe ciltle bütünleşiyor. Üstelik yazın ten rengi de biraz bronzlaşınca nefis olacak diye düşünüyorum. Gelelim ürünün tüm ciltlere uyması konusuna. Ben kuru ciltliyim. Benim cildime harika şekilde uydu. Gün boyu nemi hissettim. Bu nedenle karma ve yağlı ciltlerde biraz sıkıntı yapabilir. Parlama kesinlikle olur diye düşünüyorum.

makyaj blogu
Gün sonunda dahi cildimde hala duruyordu. Tabii cildim kuru olunca parlama ve akma olmadı. Yapısı mat değil, satenimsi. Çok kapatıcı değil. Yaz boyunca severek kullanacağım bir ürün bence. Hem güneş koruması sağlayıp, hem hafif ve doğal kapatıcılık elde etmek kim istemez ki? 
Aranızda bu ürünü başka kullanan var mı kızlar?
guzellik blogu

4 Yorum yapılmış
  1. Ben de bu hafta deneme şansına sahip oldum. İlk sürdüğümde hiç hoşlanmadım ama ikinci sefer çok beğendim. Açık tenli olmama rağmen bütünleşti cildimle. Nemlendirmesi ve güneş koruması da olunca bonus bir ürün oldu.
    Sevgilerimle..

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe