Merhaba arkadaşlar, bugün Coola Spf20 CC Krem Yorumlarım ile karşınızdayım. Daha evvel Coola BB Krem yazısını yazmıştım hatırlarsanız. Benim Favorim hala o. Her yaz alacağım ürün belli diyebilirim. ❤️Coola Spf20 CC Krem ise kuru ciltlere daha uygun diye belirtilmiş. Kuru ciltli olarak denemek istedim. BB Krem ise yağlı ciltlere uygun diye belirtilmişti.

Coola Spf20 CC Krem
Coola Spf20 CC Krem

Fiyatı genel olarak 180 Lira civarında ve piyasada bulabileceğim en temiz içerikli markalardan biri. O nedenle güneş kremlerinin fiyatını da düşünürsek çok pahalı diyemeyiz. İndirim takip ederek daha ucuza almak zaten mümkün. Her iki ürünün de hafif de olsa renk verme özelliği var.

Coola Spf20 CC Krem
Coola Spf20 CC Krem

Şahsi düşüncelerim:

Ten renginiz çok beyazsa ve renk konusunu takıyorsanız sizi memnun etmeyebilir. Bana biraz koyu geliyorlar yazın bile. Az sürünce pek renk vermiyorlar zaten. Güneş koruma faktörü size düşük gelebilir ama artık ben 30 faktörden fazlasını istemiyorum. Araştırmalarım (ünlü bilim adamıyım neticede😂 ) 30 güneş koruma faktöründen sonrasının gereksiz olduğuna ikna etti beni. Pek çok bilim adamı da zaten 30 ile 50 arasında kayda değer koruma faktörü olmadığını ve üzerinde 30 dan fazla güneş koruma faktörü olduğunu söyleyen hemen her güneş kreminin aslında 30 dan fazla olmadığınj söylüyor. Hatta söylemiyorlar, belgelerle kanıtlamışlar. O zaman neden yüzüme yapısı da daha ağır olan, içeriği de zararlı olabilecek ürünleri süreyim ki. Coola Spf20 CC Krem benim pek sevdiğim bir ürün olmadı. Yazın parlak cildi severim ama rengi cildimde bayağı koyu durdu. Fazla ıslak gibi yapısını sevmedim. Coola BB Krem bana daha çok uydu. Mat yapısını, cildime hemen oturuşunu sevmiştim. Bu sanki tam oturmuyor, oynuyor hissi oluşturdu bende. Yeniden Coola Spf20 CC Krem satın alacağımı zannetmiyorum. Koruma konusunda ise ben Rize’de yaşıyorum. Bana yetti. Pek çok kişi tatilde de memnun kalıyor ama ben hiç tatilde kullanmadım.

Yazar

Yorum Yaz