Güneş kremi zamanı geldi. Yaz kış kullananlar olduğu gibi sadece yazın tercih edenler de oldukça fazla. Güneş kremlerinin içeriği, konforu, fiyatı, koruması gibi konular yine kafa karıştırmaya başlıyor yazın gelmesiyle. Ben severek kullandığım, içeriği en zararsız markalardan birinin güneş kremini size anlatmak istiyorum. Coola Matte Tint Mineral BB Krem. Neden bu kadar geç tanıştım diye kendime kızdım desem abartmış sayılmam kesinlikle.

Coola Matte Tint Mineral BB Krem
Coola Matte Tint Mineral BB Krem

 

Coola Matte Tint Mineral BB Krem bana hediyeydi.(markanın hediyesi değil)  Sanırım biri hediye etmese benim duyup alacağım bir ürün değildi. Hatta markayı bile tanımıyordum.  Ancak hediye eden o güzel arkadaşa binlerce teşekkür ediyorum. Favori güneş kremimden beni vazgeçirdi. Üstelik eski favorim sadece kuru ciltlere göreydi. Bu karma, yağlı, kuru, her cilt tipine uygun. Ama yağlı ciltler daha da sevecek sanırım. Yazın hepimiz parlıyoruz. Kuru ciltler bile.

Coola Matte Tint Mineral BB Krem
Coola Matte Tint Mineral BB Krem

Coola Matte Tint Mineral BB Krem yapı olarak Benefit Porefessional baz gibi silikonlu ve matlaştıran bir yapıya sahip. İlk defa bu yapıda bir güneş kremi ile karşılaştım. Hatta ilk defa ciltte baz gibi duran ve matlaştırmada bu denli başarılı bir güneş kremi kullandım. Ten renginde bir rengi var ama cildinizde kapatıcılık sağlamıyor. Az bir illüzyon ile cilt renginiz bir tık daha bütünleşmiş görünüyor. Yazın makyajsız çıkmayı sevenler için de bu özelliği bence ideal. Suya dayanıklı bir ürün de ayrıca. Eczanelerden, internetten temin edebilirsiniz. Fiyatı 175 lira civarında. Ben en son madam10.com sitesinden yüzde elli indirimle satın aldım. Kesinlikle içeriği, koruması, konforlu hissi, yazın aranan mat bitişi sağlaması ile fiyatına değer diye düşünüyorum. Bence bu ürünü kaydedin. Güneş kremi alırken bi aklınıza gelsin derim. Benim favori kremimin pabucunu dama attırdı.

Umarım sizi sıkmadan anlatmışımdır. Aynı markanın organik cc kremi de var. Onu daha yeni satın aldım. Kullandıkça onu da sizlerle paylaşmak istiyorum. O daha çok kuru ciltler için üretilmiş ve ciltte koyu duruyor.

Yazar

2 Yorum Var

  1. Pingback: Coola Spf20 CC Krem Yorumlarım - Tavsiye Sever

Yorum Yaz