Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle daha evvel hiç deneyimlemediğim bir markanın ürünü tanıtacağım. Eski bir fondoten aşığı olarak elbette bu markadan denediğim ilk ürün de fondoten oldu. Neden mi bu fondoteni seçtim. Çünkü ürün mat bir bitiş vadediyordu. Ben de uzun zamandır beni tatmin edecek, yüzümde mat duracak bir fondoten arıyordum zaten.

makyaj blogu
Collistar Cream Powder Fondöten

Collistar cream powder fondotenle ilgili düşüncelerimi anlatmadan önce ürünün vaatleri nedir diye kısaca söz etmek doğru olabilir. Ürün normal ve karma ciltlere uygun olduğunu iddia etmiş. İçerisinde bulunan spf 10 ile güneş ışınlarına karşı koruma sağladığını belirtse de spf 10 ile bunu yeteri kadar beceremeyeceğini düşünüyorum. İçerisinde bulunan pudra ile fazla sebumu emiyormuş.

kozmetik bloglari
Collistar Cream Powder Fondöten

Bende bulunan en açık rengi ve bana sorarsanız çok açık tenlileri tatmin etmeyecektir.
Benim Collistar cream powder fondoten hakkında düşüncelerim nedir? Öncelikle çok havalı bir ambalajı yok. Tahrik edici, şirin bir ürün değil yani. Ambalaj 10 Liraya satilan fondotenlerden farksız. Albeni sıfır. Ürün normal ve karma cilde uygunum dese de bence sadece yağlı ciltler yaklasmalı kendisine. Cildimde kış aylarında kullandım. Normalde kuru ciltliyim ama nemlendirme işlemimi iyi yaptığım için bu normal ciltler için olduğunu söyleyen fondotenle anlaşırım diye düşündüm. Ancak yüzüme sürmemle şaşırdım kaldım. Sanki yüzüme krem değil toz ürün kullanmışım gibi geldi. Yüzümdeki duruşu o kadar pürüzlü oldu ki paylaşmak istemedim. Ciddi ciddi matlaştırıyor. Ama biraz fazla iyi bu konuda. Bence normal ciltler uzak durmalı. Yağlı ciltler ise yaz ayları için şans verebilir. Zaten suya dayanıklı olduğunu iddia ediyor.
Ürünü 114 Lira karşılığında Tekin Acar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bu içerik bloggerlarpaylasiyor.com dan alınmıştır.

Yazar