CLINIQUE SUPERDEFENSE CC KREM SPF 30

Merhaba kizlar,
Sanirim yaz aylarinda pek çoğumuz fondoten yerine bb, cc ya da pudra tercih ediyor. Bunaltmayan, hafif ürünler tercihimiz oluyor. Ben de size bu aralar kullandigim ten ürünlerinden biri olan Clinique Cc kremi anlatmak istedim. Bende light/medium ve light renkleri var. Ciltle çabuk bütünleştiği için renk bence çok sorun değil.

clinique cc krem


Light/medium rengi 15 ml. Hani şu deneme amaçli olan 25 tl ye satilan. Ürünün rengini gösterelim.

clinique cc krem
Elimde koyu görünüyor olabilir. Aslinda daha koyu ama yüze uygulaninca bir de ince bir tabaka ise sorun yok. Ciltle bütünlesiyor hemen.

clinique cc krem
Evet öncesi ve sonrasini paylastim. Ürün parlak bitise sahip. Bence yagli ciltler sevmez. Üzerine pudra geçmekle uğraşmak yerine başka ürünler tercih edilebilir. Spf 30 ile yazin kullanmaya musait. Ben herhangi bir sivilce sorunu ile karsilasmadim. O nedenle sevdim. Kokusuz ürün bulmak zorken kendisi sevdiğim bir ürün oldu. Pek muhteşem diyemem. Aradigim budur diyemem. Kokusuz olmasi beni çeken yani. İstediğim kadar kapatici değil. Kirmizi yanaklarimi çok iyi örtmese de yaz için çok kapaticilik agir gelebilir.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe