CLINIQUE SMART CUSTOM-REPAIR SERUM


Merhaba arkadaşlar, Clinique büyük bir mail yağmuruna tutup bu serumu övmüştü. Asla almayı dahi düşünmedim. Ancak Sephora hediye edince ve setlerden de bol bol bu üründen çıkınca tam boydan daha fazla serum oldu. Ve kullanmak şart oldu.


Jel kıvamında ki bu ürün akıllı bir serummuş ve cildin geçmişini sezip ihtiyacını karşılıyor imiş. Ben de bi aşkla ürüne başladım. Söyleyecek çok şey yok. Nem olarak benim kuru cildime asla yeterli gelmedi. Hemen emildi. Öyle bir aydınlanma falan sezmedim. Oldukça pahalı bir ürün için yetersiz kalmış bence. Klasik bir makyaj bazı olarak belki kullanırım. Bi bazdan farkı yok. Ben deneme ürünleri bitirdim ve bir daha da almam. Alana da mani olmam.
2 Yorum yapılmış
  1. Ben ne yazik ki hicbir clinique urunune guvenemiyorum. Kullandigim bir urununden dolayi alerjik egzamami tetikledi ve ancak uzun bir tedaviyle normale donebildi cildim.
    Sevgilerimle.

    1. Genelde bir kaç ürün hariç clinique severim. Çünkü parfüm kokusu yok. Pek çok markanın mesela chanel harika ürünleri var fondoten gibi ama kokudan bunaltıcı geliyor bana

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe