Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar, nemlendirici bağımlısı olarak hiçbirine hayır diyemiyorum. Hepsi benim bebeklerim. ;)) Önüme geleni ayırt etmeksizin denemek istiyorum doya doya. Bu konuda Clinique kampanyaları mükemmel fırsatlar sunuyor. Doya doya  deneme boy ürünleri kullanmak mümkün. Bugün bahsedeceğim Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici de bu şekilde bir setten çıktı. Ama daha evvel de ayrıca satın aldığım, kullandığım ürünlerden biriydi. Farkettim ki blogda yazmamışım. Hemen yazmaya koyuldum. Yok tamam hemen değil. Yaklaşık 6 ay sonra ancak yazıyorum. 😉

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici
Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici bazı kişilerin çok beğendiği, bazı kişilerin ise çok yetersiz bulduğu bir nemlendirici. Clinique ürünleri dermatolojik testlerden geçiyor ve parfümsüz oluyor. Çok hassas ciltlerin de bu nedenle tercih ettiği ürünlerden. Ürün çok ucuz değil ama çok şükür Clinique pek çok setleri ile deneme şansı veriyor bu pahalı ürünleri. Seyahat boylarını satıyor ya da alışverişlerde hediye boylar veriyor sık sık.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici
Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici

Fikirlerim;

Güzellik blogumda daha evvel onlarca nemlendiriciden söz ettim. Bol bol Clinique ürünleri de mevcut. Kuru ciltli olduğum için çoğu bana yetersiz gelir. Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief Nemlendirici de bana yetersiz gelen nemlendiricilerden biri oldu. Jel kıvamı olan bir ürün. Genelde jel kıvamda olan nemlendiricilerle aynı özelliklere sahip diyebilirim. Peki jel kıvamda olan nemlendiricilerin ortak özellikleri nedir? Karma ya da cilde daha uygun oluyorlar diye düşünüyorum. Eğer cildiniz kuru ise büyük ihtimal size yetersiz gelecektir. Bana da yetersiz geldi de ordan biliyorum. Makyaj altı bazı olarak bir hayli kullanışlı oluyorlar. Pürüzsüz ve kadifemsi bir his veriyor. Üzerine makyaj yapmak daha keyifli oluyor. Onun dışında yeniden almayı düşündüğüm bir nemlendirici değil.

Cildiniz karma ve ya yağlı ise ve kampanyada bulursanız şans verin derim. Yoksa çok pahalı çok da eşsiz bir ürün değil.  Peki aranızda bu nemlendiriciyi kullanan var mı? Fikirlerinizi ben de merak ediyorum. Özellikle karma ve yağlı ciltli arkadaşlar siz neler düşünüyorsunuz?

 

 

Not: Yaklaşık 3 sene önce yazmışım yazısını. 3 senede fikirlerim değişmiş tabii. Okumak isterseniz  eski Clinique Moisture Surge Nemlendirici yazım burda.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe