CLINIQUE CITY BLOCK SHEER GÜNEŞ KREMİ 25 SPF

Merhabalar kızlar, ee havalar bu aralar yağmurlu diye aylardan mayısta olduğumuzu unutacak değiliz. Artık güneş kremi mevsimi açıldı kızlar. Çok yoğun övmelere dayanamadım ve bu güneş kremini aldım. Fiyatı klasik güneş kremleri gibi ortalama bir fiyat 89 tl. Yağsız olduğunu iddia eden bir ürün. İddia eden diyorum. Çünkü yağlı ürünlerden çok farklı sayılmaz.

CLINIQUE CITY BLOCK SHEER


Ürünün kutusunu görelim. Kutusunda yazanları da görelim.

CLINIQUE CITY BLOCK SHEER
Arkasında bunlar yazıyor. Ambalaj güven verici kaliteli ve şık.

CLINIQUE CITY BLOCK SHEER
Güneş kremlerinin SPF si arttıkça kıvamı ağırlaşıyor gibi bir bilgiye sahip olduğum için 25 SPF tercih ettim. Hatta bilgi doğru ise zaten 25 SPF den yukarısı cilt için gereksiz yere zararlı ürünler ile dolu imiş. Bende bu bilgiye güvenerek 25 SPF aldım. 40 SPF si de var ve aynı fiyat. Beyaz tenli olmama rağmen artık yüksek SPF ler tercihim değil. Ürün 40 ml. Renkli bir yapısı var. Bb krem ya da Fondoten gibi yani. Ama örtücülük yok. Beklemeyin. Buna rağmen sanki ışık oyunları ile cildi daha lekesiz gösteriyor. Bu özelliğini sevdim. Transparan bir pudra ile yazın iyi bir ikili olurlar. Bunun dışında nemli ama hafif ağırlık veriyor bana. Yok gibi hissini yaşatmıyor. Tekrar tercih eder miyim bilmiyorum? Ama daha iyilerini ararım.

CLINIQUE CITY BLOCK SHEER
Bu şekilde renkli kıvamı var. Elime alınca sanki eriyen bir tereyağı geliyor aklıma.

CLINIQUE CITY BLOCK SHEER
Uygulamadan hemen sonra ki duruşu böyle. Az bekleyince parlaklık gidiyor. Cilt emiyor. Emsalleri arasında en alınabilir gördüğüm ürünlerden kendisi.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe