Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight

Merhaba arkadaşlar, son yıllarda aydınlatıcılar hayatımıza girmekle kalmadı,  zibilyon tane çeşidi de çıktı. Pudra, stick, likit, jel… Her yapıda aydınlatıcı bulmak mümkün. Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight ise stick formda. Genelde pudra formda aydınlatıcıları çok pratik bulurum. Elim onlara alışkın ama bir Cliniqie kampanyasından bu ürünü kapmıştım. Yaşam blogumda yazmak istemiştim deneyip. 

Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight
Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight

Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight tam boyu aslında 6 gram. Bende olan seyahat boy. Ama uzun süre yetecek gibi. Aslında elim dediğim gibi alışmış pudra ürünlere. Ama özellikle seyahatlerde pudra aydınlatıcı taşımak eziyet. Hem kırılma ihtimali çok fazla oluyor hem de yanıma ekstra fırça almam gerekiyor. Bu hiç hoşuma gitmiyor doğal olarak. Likit aydınlatıcılar ile ise oldum olası barışamadım. Stick formda bir aydınlatıcıdan da memnun kalmam ve dağıtamam diye düşünüyordum başta. 

Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight
Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight

Clinique Chubby Stick Sculpting Highlight de aynı stick allıkları gibi bir ambalaja sahip. Bir de kontur için olanı var. Stick çapı çok ideal ayarlanmış bence. Hele elmacık kemiklerimin üzeri için tam idel. Diğer aydınlatmak istediğim kısımlar için ise çok sıkıntı çıkarmıyor. 

Pembe alt tonu ile beyaz tenliler için bence ideal bir renge sahip. Daha koyu ten rengine sahip olanlar için bence biraz sırıtabilir. Düşündüğüm gibi zor dağıtmadım. Oldukça doğal durdu. Mac pearl, Mac Luna gibi leke leke sanki pis gibi de durmadı. Kesinlikle aldığıma çok memnun olduğum bir ürğn. Sanırım şu anda internette 100 Lira civarında satılıyor. Bu fiyata değer mi bilemedim tabii. Az para değil. Ama kampanyadan bulup satın alırsanız tadından yenmez. Doğal, kalıcı, kullanışlı, pratik bir ürün bence.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe