Clinique Airbrush Concealer

Merhaba arkadaşlar,
Concealer yazılarıma biraz ara verdim sanırım. O nedenle hemen bir dönüş yapmak istedim ve Clinique Airbrush Concealer ile beraberiz. Bende olan bir setten çıktı ve o nedenle tam boy değil.

kozmetik blogu

Ürün fırçalı ve arkadan çevirdikçe fırçaya ürün geliyor. Yabancı olduğumuz bir mekanizma değil yani. 

kozmetik blogu
Bende bulunan rengi 04 neutral fair rengi. Açıkcası göz çevrem koyu renk ve bana cuk diye oturdu bu renk. Yapısı oldukça yumuşak, aşırı akışkan değil. Kapatıcılık beni oldukça tatmin etti. Sizin için öncesi sonrası fotoğrafı çekmiştim ama fotoğrafları kaybettim 🙁 Çok üzgünüm. 
kozmetik blogu
Ben kapatıcılarımı devamlı sünger ile uygularım. Bu ürünü parmakla da uygulasam çizgilerime dolma yapmadı. Altına Gosh primer kullanıyorum zaten. Kapatıcılık olarak da sevdiğim için yine satın almak isterim. Ama sanırım 90 liraya yakın bir fiyatı var ve çok daha uyguna muadil ürünler bulduğum için almama gerek yok. Essence concealerlar çok güzel bence. Mesela şu linkteki ürünü size tavsiye edebilirim. 

2 Yorum yapılmış
    1. @Mor Menekşe drugstore markalar çok ilerledi inan sephoraya bakasım gelmiyor artık. hiçbir drugstore fondotenı begenmezdim revlonu bulunca artık fondoten bile aramaz oldum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe