Clarisonic Kil Maskesi

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle bir Clarisonic setinden çıkan Clarisonic’in kendi markasının kil maskesi ile beraberim. Setten çıktığı için tek başına fiyatı nedir bilmiyorum.

makyaj blogu

Ürünü haftada iki kez kullanmayı tavsiye etmiş marka. Ürün yağlı ciltler için olsa da yine de haftada iki kez fazla gelir diye düşünüyorum.

makyaj blogu
Çünkü oldukça güçlü bir yapısı var. Ürünün kuruması için 10 15 dakika beklemesini tavsiye etmişler arkasında. İnce bir tabaka sürülmesini tavsiye etmişler ama ürünün kıvamı o derece yoğun ki zaten kalınlığını biz değil kendi belirliyor.

makyaj blogu

 Bembeyaz renkli bu maskeyi kabından çıkarmak işkence. Çok sert, çok yoğun. Ayrıca çok güçlü. Cildimde yanma yapmasa da iyice kuruttuğunu söylemem mümkün. Bence yağlı ciltler için iyi bir maske. Kullanım zorluğu dışında tavsiye edebileceğim bir ürün. Sivilceleri söndürmede iyi ama siyah noktaların üzerinde ekstra bir etki görmedim. Sanki gözeneklerimi sıkılaştırdı gibi hissettim.

2 Yorum yapılmış
    1. @Lerzan Kara genellikle siyah noktalara siyah nokta bandından başka iyi gelen birşey olmuyor bende. fazla yağı emme dışında çok büyük etkiler beklememek lazım

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe