CLARINS HYDRAQUENCH CREAM MASK


Merhaba arkadaşlar, kışın bu soğuk günlerinde cildimizin neme olan ihtiyacı tartışılmaz. Hal böyle iken nemlendiricilere, nem maskelerine sarılan pek çoktur sanırım. Bende kuru ciltli olmama rağmen nem maskesi yapmaya üşenen biriyim. Elimde Clarins in bu nem maskesinin 15 ml lik boyu varken denemek istedim.
CLARINS HYDRAQUENCH CREAM MASK


Krem yapıda bir ürün. Bu zamana dek kullandığım nem maskeleri arasında yapısı en ince olan bu. Öyle ki nemlendirici niyetine al sür, sanki maske değil. Ürünü sürdükten 10 dakika sonra ciltte ki fazla ürünü tonikle silmemiz öneriliyor. Ancak bende On dakika sonra üründen eser kalmıyor. Cildim anında emiyor. Fazlalık ürün falan yok, hepsi çoktan emilmiş. Büyük boyunu sanırım almam. Çünkü kuru cildim de tatmin edici olmadı. Üstelik vaatleri arasında ferahlık hissi var. Ama hiç öyle bir his göremedim. Karma ciltler için daha uygun bir ürün olabilir.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe