CLARINS GENTLE FOAMING CLEANSER

Merhaba hanımlar,  benim asıl ilgi alanım kozmetikten ziyade cilt bakım ürünleri olduğu için bu tarz ürünler hakkında konuşurken çok daha mutlu oluyorum. Uzun süredir Clarins den aldığım bir setten çıkan bu temizleyiciyi kullandım.
CLARINS GENTLE FOAMING CLEANSER

Normalde 125 ml olan bu ürünün bende ki boyu 75 ml. Çok az bir ürün yeterli. Ve çok ürün süre yetiyor ürün. Ben her zaman fazla kaçırdım ürünü ama buna rağmen durulamakta zorluk çıkarmadı. Kremsi ama ağır olmayan bir yapısı var. Köpüren bir ürün değil. Köpürmemesine rağmen temizlik hissini en iyi veren ürünlerden.
CLARINS GENTLE FOAMING CLEANSER
Bu şekilde katı, yoğun bir kıvamda. Ürün bulaşık deterjanı gibi kokuyor. Bende ki normal ve karma ciltler için olan. Shea butterlı olan ise kuru ciltler için. Ben kuru ciltliyim. Ancak bu ürün karma ciltler için olmasına rağmen asla kurutmadı yüzümü. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün. Sanırım tam boyu 60-70 lira arasında bir fiyata sahip.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe