Clarins Aydınlatıcı Baz

Merhaba arkadaşlar,
Yaz aylarının gelmesi ile makyajın daha kalıcı olması zorlaşmış olabilir. Bu gibi durumlarda ilk müracaat bazlar olur genelde. Bende bugün baz familyasında Clarins aydınlatıcı bazı anlatmak istedim. Çok meşhur bir ürün olduğu söylenemez.

makyaj blogu

Ürünü genelde aydınlatıcı baz olarak değil, sıvı aydınlatıcı niyetine makyaj üzeerine kullandım ve çok başarılı sonuç aldım. Çok çok doğal. Sadece gün ışığında belli olan cildin kendi canlılığı gibi durdu. Bende ki 01 Rose rengi. Hafif pembe bir renk. Benim ten rengime gayet uydu. Hiç sırıtmadı.

makyaj blogu
Ambalaj olarak çok şık ve kaliteli. Pompalı oluşu, metal kapağı bence ayrı bir hava verdiği gibi oldukça kullanışlı hale de sokmuş. Pompası ile ürün miktarını ayarlamak oldukça kolay. 

makyaj blogu
Bu ürün Mac Strobe krem ile aynı amaca hizmet ediyor ve bence ondan daha iyi. Cildinizde aydınlık, canlılık istiyor iseniz bu ürüne bakabilirsiniz. Kuru ciltler oldukça sevebilir. Ciddi anlamda beğendim. En cansız zamanlarda bile kuru cildime canlı görünüm verdi. Kendisini kullandığım zamanlar makyajımın kalıcılığı da gayet iyiydi.

                                                  guzellik blogu

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe