Çizgilere Dolan Kapatıcı

Merhaba arkadaşlar,
Makyaj yapmaya ilk başladığım zamanlarda concealer kullanmazdım. Çünkü göz altımda pürüzsüz duran bir concealer bulmak bana nasip olmamıştı. Zamanla göz altımda ki aşırı kuruluk nedeni ile doğru concealerı bulamadığımı anladım. Göz altı bakımımı hep ihmal ediyordum demek ki. Bugün size Gosh Illuminating Eye Roll-On dan bahsedeceğim aslında.

guzellik blogu

Zamanla göz altlarımı ne kadar nemlendirsem de hemen her kapatıcının çizgilerime dolduğunu gördüm. Artık çıldırma boyutuna gelmiştim 🙁  Yine o dönemler süngerle tanıştım. Süngerle uygulama yaptığım zamanlarda çoğu kapatıcı çizgilere dolmamaya başladı. Ama yine de yapısı ağır olanlarla aram iyi değildi. İşte o sıralarda Gosh Türkiye’ye geldi ve ben koşa koşa bu ürünü aldım 🙂

guzellik blogu

Üç minik bilyası olan ürünü sıkınca ağzına ürün geliyor. Ben yine o bilyaları göz çevremde gezdirerek ürünü yayıyorum. Hemde masaj etkisi oluyor. Çok sevdiğim bir ürün oldu. Çok bereketli ama her gün kullanıyorum. İkinci şişemi aldım bile 🙂 Silikonumsu bir his bırakmıyor göz çevresinde. Bir nevi kapatıcıyı seyreltiyor. Daha ince olan kapatıcı da çizgilere dolma yapmıyor. Sayesinde hemen her kapatıcıyı artık rahatlıkla kullanıyorum. Benim vazgeçilmezim oldu bile. Benefit’in son zamanlarda çıkardığı ütü şeklinde yaptığı göz altı kreminden daha başarılı buldum bunu. Bu tarz sıkıntılarınız varsa denemeye değer. Sadece 26 lira civarında. Ayrıca ışıltısını beğendiğim farlarda far bazı olarak bile kullanıyorum. Hafif ışıltılı bir yapısı var ve bu sayede farların ışıltısını daha belirgin ve canlı gösteriyor. 
guzellik blogu

10 Yorum yapılmış
  1. Bu ürün benim vazgeçilmezim oldu, bayılarak kullanıyorum ve aynen, ikincisini de bir süre önce aldım. Gosh zaten en sevdiğim Drugstore markası, adamlar yapmış 🙂 Öperim!

  2. ben de severek kullanıyorum bazılarına göre gereksiz gelebilir ama göz altım daha bir aydınlık oluyor bunu kullandığımda o yüzden vazgeçemiyorum..

  3. daha essence kapatıcımı yarılamadım bile yapılırmı bu sevgili tavsiyesever bana 🙂
    şimdi bi indirim yakalarsam aliyim görüntü çok güzel 3 minnak bilye çok cazip gözüküyor 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe