Merhaba arkadaşlar, Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem benim sevgili annemin zamanında kutu kutu kullandığı biricik kremidir. O yüzden bana hep annemi, çocukluğumu, annemin kuruyan ellerini, o soğuk sularla yaptığı işleri hatırlatır. Bi yanım tebessüm ederken bir yanım da acır.

Populer turkish blog
Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem

Geçenlerde hangi mağazada geziyordum hatırlamıyorum ama küçük boyunu görünce alasım geldi. Koklamak istedim. Gözlerim dolsun istedim belki de. Bir kokudan da insanın gözleri dolar mı demeyin. Hem de ne dolar.

Makyaj blogu
Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem

Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem hakkında anlatacak çok bir şey yok belki de. Hızlı emiliyor. Kuru elleri iyi nemlendiriyor. Yüze uygulamaya cesaret edemem. Fiyatı oldukça ucuz. Bayağı ucuz. Eskiden marketten annem için bu kremi alırken rafta en pahalı krem bu olurdu. Şimdi bulabileceğimiz en ucuz krem.

Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem
Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem

İçindekiler kısmından anlıyoruz ki Cire Aseptine Papatya Özlü Nemlendirici Krem likit parafin, sls gibi envai çeşit zararlı içeriğe de sahip . O zaman ne yapıyoruz. Daha satın almıyoruz. Çok eski, en bilinen kremlerden biridir aslında. Hele de bizim nesil iyi bilir. Ama bu içeriğe de cildimizi kurban etmemek lazım. Kısa ve öz sıkmadan böyle anlattım ben de sizlere. İçimden geldi işte. Güzellik blogumda olsun istedim.

Yazar

Yorum Yaz