Chloe Signature Edp

Chloe Signature Edp

Karşıma en çok çıkan, en çok duyduğum kokulardan biridir Signature. Defalarca free shoplarda denedim. Ama yok sevemedim. En son dekantta almaya karar verdim. Belki uzun süreli denersem tenimle uyum yakalar diye düşündüm. Hadi bakalım benim Chloe Signature maceram nasılmış.

Üst Notası: Gül, Hint Şakayığı

Orta Notası: Frezya, Meyve Harmanı

Alt Notası: Amber, Erz Ağacı

Gül kokularını severim aslında. Chloe Signature de gül içeriyor. Koklarken ben gülü rahatlıkla hissediyorum. Taze, temiz bir gül kokusu. Daha evvel ağır diyenler duymuştum. Şahsen buna katılamıyorum. Kesinlikle ağır diye nitelendiremiyorum bu kokuyu. Romantik bir havası var. Ama bu ağır olduğu anlamına gelmiyor. Daha uçuş uçuş, romantik elbiseler giymiş beyaz tenli bir kadının kokusu gibi. Pudramsı bir gül bu.

Sevgili Rabia sen gül seversin, ağır olmayan kokuları da seversin, bunu neden sevmedin diyebilirsiniz. Evet sevmedim. Çünkü çok sıradan. Çok sıkıcı. Başından sonuna kadar aynı kokuyu alıyorum. Ve bu çok da etkileyici bir koku değil. Çok ucuz bir koku bence. Bu fiyatı bu kokuya veremem ben ya. Gül suyu kullanırım daha iyi yani.

Chloe Signature Edp her yaşa, her mekana uyabilecek bir koku bence. Mevlitlerde falan özellikle. Gül suyu makbüldür neticede. 😂 Tamam tamam sevenleri kızmasın. Güle güle kullanın. Ben bu kokuya bulaşmamaya niyetliyim. 😂

Yazar

Yorum Yaz