Chloé’nin yeni başyapıtı Nomade Jasmin Naturel Intense’u keşfetmeye hazır mısınız?🌸✨ 2023’te piyasaya sürülen bu muhteşem koku, parfüm dünyasının sihirli ellerinden, Caroline Dumur’dan geliyor. Üst notalarda, bağımlılık yapan Mirabelle ve taze Armut dans ederken; orta notalarda sıcak Hurma, büyüleyici Mısır Yasemini ve zarif Frezya bir araya geliyor. Temel notalarda ise, huzur veren Sandal Ağacı, cezb edici Vanilya, yoğun Meşe Yosunu ve derin Paçuli bulunuyor.

Chloe Nomade Jasmin Naturel Intense ParfümÜzerinde yasemin yazan her parfüme bir zaafım oluyor. Chloe nomade parfümü zaten çok seviyorum. O nedenle bu versiyonuna şans vermek istedim. Sıktığım an yasemin kokusunu beraberinde biraz meyveyle beraber almak o kadar hoşuma gitti ki. Zaman geçtikçe ben yasemin kokusunu almakta zorlanıyorum. Alttan alttan yaseminin geldiği meyveli bir kokuya dönüşüyor. Ama yasemin ve meyve o kadar yakışmış ki. Bir türlü ismini hatırlayamadığım bir parfüme çok benzettim. Ama hangi parfüme benzediğini bulamadım. Koku tanıdık geliyor.
Buram buram yasemin kokmak isterseniz bu doğru tercih değil. İlk sıktığım an dışında yasemin kokusu pek alamıyorum. Yaseminin meyvelerle kombini zevkli bir harman oluşturmuş. Ciltle bütünleşen, tene çok yakışan bir koku.
Koklattığım herkes kokuyu çok beğendi. Adını not edenler, aradığım parfüm diye tepki verenler çok oldu. Her yaşa, her ortama ve mevsime uyacak, kullanması çok zevkli bir parfüm bence. Kalıcılık olarak ise ben çok memnun kaldım. #tavsiyeseverchloe #tavsiyeseverparfüm #chloe #chloenomade #chloenomadejasminnaturelintense

Yazar

Yorum Yaz