CHANEL MASKARA BAZI

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir kozmetik ürün anlatmadım. Ancak yavaş yavaş başlamak istedim. İlk olarak Chanel maskara bazı ile başlamak istedim. Bu ürünler bakım ürünü ile kozmetik ürünü arasında gidip gelen ürünler aslında.


makyaj blogu

Maskara bazı nedir, ne değildir konularına pek detaylı girmek istemiyorum. Kısaca kirpikleri, rimelin zararlarından koruyan ve kirpiklerin daha dolgun görünmesini sağlayan rimelden önce sürülen ürünlerdir. Bazılarının kirpikleri besleme vaadi olsada ben inandırı bulmuyorum.

makyaj blogu

Chanel maskara bazı gösterişli bir ambalaja sahip değil. Aksine fazlasıyla itici. Fırçası plastik. Bu sayede kirpikleri tararken ayırıyor. Her maskara bazım gibi buda beyaz. Neden hepsi beyaz anlamıyorum ki!
Evvela bazı sürüyorum. Altta bulunan fotoğrafta, solda ki makyajsız gözüm, sağda ise bazlı gözüm var. Beyaz beyaz kirpik uçlarım belli zaten.
                          makyaj blogu

Bazı uyguladıktan sonra üzerine maskaramı uyguladım. Lütfen altta bulunan fotoğrafa bakınız.
Maskara bazımız için konuşmak gerekirse pek de hacim vermedi. Fiyatını düşürsek Flormar bazdan, Essence bazdan daha iyi değilsin. Ayrıca kirpiklerimi düşürdü.  Kıvırdığım kirpiklerim 1 dakika sonra düşmüştü.

makyaj blogu

Ürün verdiği hacim ile hiç fena değil dedirtti. Oldum olası maskara bazını sevmedim. Chanel baz asla kötü değil ama bu kadar pahalıda olmaması gerekir. Pek çok bazdan farksız. Evet dolgunluk verdi bence.
Peki sizce nasıl durmuş kirpiklerimde?

                                               tavsiyesever-imza

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe