Chanel Krem Allık 62 Presage

Merhaba arkadaşlar,
Chanel krem allıkları sevmeyen biri görmedim ben. Peki ya siz gördünüz mü ?  Daha evvel sizlerle başka renklerini de konuştuk. Bugün sıra Chanel le Brush Creme 62 Presage renginde.
makyaj blogu
Chanel Krem Allık 62 Presage

Tüm Chanel krem allıklar ile aynı ambalaja sahip. Şaşırtıcı bir durum yok yani 🙂 Ben ambalajını çok kalitesiz bulmasam da fiyatına değer de bulmadım. Plastik işte hanımlar. Chanel daha karizma bir paketleme ile karşımıza çıkabilirdi.  
kozmetik blogu
Chanel Krem Allık 62 Presage
Ürünün arkasında klasik bilgiler var. Mesela 2,5 g ürün olduğunu arkasından öğrenebiliriz. Sonracığıma açıldıktan 18 ay sonra kullanım ömrünün bittiğini de anlayabiliriz. Bu tarz bilgiler işte 🙂
guzellik blogu
Chanel Krem Allık 62 Presage
Krem bir ürün olduğu için içinde fırça vb. bir aplikatör yok. Zaten ben parmaklarımla daha iyi uyguluyorum. Pek çok kişi stippling brush tercih etse de benim tercihim yapısından dolayı parmaklarım. Yapısını ise birazdan anlatacağım.
bakim blogu
Chanel Krem Allık 62 Presage

Ürünün rengi tatlişko bir mercan.:):) Her ten rengine yakışacak bir renk olduğunu düşünüyorum. Yoğunluğunu parmaklarımızla da ayarlamak çok kolay. Kullanılması en kolay krem allıklardan diyebilirim. Dağıtması da kolay.

makyaj bloglari
Chanel Krem Allık 62 Presage

Kalıcılık olarak tatmin edici bir ürün. Ama benim en sevdiğim yanı kremsi yapısına rağmen uygulayınca pudralaşması. Bu şekilde kullanımı hem çok zevkli hem de pratik. Eğer krem allık seviyorsanız macera arayarak para harcayacağınıza Chanel alın gitsin hanımlar 🙂
Diğer Chanel krem allık yazılarımı okumak ısterseniz linklerini de bırakayım hemen. 🙂
Chanel krem allık 64 Inspiration burada
Chanel Krem Allık 63 Revelation burada
Chanel Krem Allık 79 Cheeky burada


kozmetik blogu

Yorum
  1. Ay makyajını çok beğendim 🙂 Allığın rengi de bir harikaymış. Ambalaj konusunda sana katılıyorum, kadife keseye koymakla olmuyor. Koskoca Chanel, adam gibi bir ambalaj niye yapamıyor anlamak mümkün değil yani… güle güle kullan, sevgiler!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe